Крутий футбол з емоціями й синцями: У Луцьку відбувся «Весняний кубок-2020»

У Луцьку упродовж двох днів, 29 лютого і 1 березня, юні футболісти демонстрували свій професійний вишкіл і спортивний характер у футбольному турнірі «Весняний кубок-2020».

Участь у змаганнях взяло вісім команд – хлопці 2008 і 2009 років народження. Приймав «Весняний кубок-2020» Луцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №24 – технологічний ліцей».

Організатори турніру – Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Федерація футболу міста Луцька. Турнір відбувався  за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Четверте місце виборола команда «Вотранс» із Луцька, третю сходинку посіла команда ДЮСШ м. Ківерці, на другому місці – ДЮСШ №2 м. Луцька. Переможцями турніру стали хлопці із луцької команди «Волинь-09».

Кращим воротарем турніру визнано Рената Крайсвітнього (ДЮСШ м. Ківерці), кращим захисником – Дениса Книша («Вотранс», Луцьк), кращим нападником – Микиту Палюру (ДЮСШ №2 м. Луцька), кращим гравцем – Сергія Гордієнка («Волинь-09», Луцьк). Спеціальним призом від організаторів відзначено Руслана Фика («Волинь-09»).

«Вітаю переможців з омріяним першим місцем, – звернулася до юних спортсменів заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода. – Всі учасники – великі молодці. А тим, кому зовсім трішечки не вистачило до перемоги, бажаю тренуватися зі ще більшою наснагою, аби взяти реванш у наступних змаганнях».

«Займайтеся спортом. А Фонд Ігоря Палиці буде докладати максимум зусиль, аби підтримувати різноманітні спортивні дійства, не тільки з футболу, а й з інших видів спорту, – додав керівник програми «Волинь спортивна» Фонду «Тільки разом» Дмитро Піддубний. – Вам великий респект за те, що не сидите вдома у ґаджетах, а багато часу приділяєте тренуванням, вдосконаленню, розвитку. Продовжуйте в тому ж дусі».

Гравець «Волині-09» Адріан Федецький зізнається, що на полі не стримує емоцій, надто, коли щось не виходить.

«Люблю футбол страшенно, адже мій дідусь займався футболом і тато також професійний футболіст. І я мрію бути таким, як вони. Мені дуже подобається «Манчестер Сіті» і я дуже хочу туди потрапити. Сьогодні ми виконали програму максимум – вийшли у фінал і виграли. Але мені здається, що судді не все бачили, – по-дорослому міркує син відомого футболіста Артема Федецького. – Коли щось не вдається, то переживаю. Звісно, не хочеться помилитися, щоб тобі забили. А коли гра йде гарно, коли великий рахунок, тоді й азарт ще більший».

«Сину, мабуть, таки передався татів характер. Тато теж любив посперечатися із суддями, доводити своє. Але правильна спортивна агресія на полі потрібна, вона допомагає боротися, – каже футболіст. – Сину поблажок нема, тренується і працює на рівні з іншими хлопцями. Футбол по блату ніхто не грає. Однакова увага повинна бути до всіх. А уже вдома, звісно, розбираємо помилки, відзначаємо хороші моменти, аналізуємо гру. Мені як батьку в кайф спостерігати, як мій син грає і як дітки прогресують, як вони працюють і віддаються. І дай Бог, щоби він йшов тією стежкою, на яку ступив».

Неабияк радіє результату своїх підопічних і тренер переможців Віктор Папко.

«З дітьми працювати водночас цікаво і важко. Адже сьогодні можна обіграти суперників 5:1, а завтра результат може бути кардинально іншим. Звісно, результат важливий, але це не головне, діти повинні отримувати від футболу задоволення, – ділиться своїми підходами до роботи тренер. – Цей турнір нам дуже сподобався, організація на вищому рівні. Таких змагань більше треба. Тому дуже похвально, що Ігор Палиця підтримує спорт. У нас дуже багато талановитої молоді, потенціал у наших дітей надзвичайний, але спортивним талантам треба допомагати».

«Приємно спостерігати за тією радістю, якою сяють діти, за тими емоціями, які вони переживають під час гри, – додає голова Федерації футболу міста Луцька Василь Кохановський. – Діти – це наше майбутнє. І спорт треба всіляко пропагувати, щоби діти були здоровими, рухливими, активними. Тому приємно, що є меценати, які підтримують подібні турніри. А взагалі держава нехай зробить інфраструктуру, а спортивні фахівці знатимуть, як розвивати той чи той спорт. Коли у нас буде хороший фундамент, тоді й у спорті у нас все буде добре. Я дуже за це вболіваю».

tilkyrazom

Залиште коментар