Лучанин взяв участь у найпрестижнішій велогонці світу

Днями у Франції завершилася найстаріша класична велогонка у світі «Париж–Брест–Париж» протяжністю 1230 кілометрів.

Серед учасників був і представник з Луцька Ройко Сергій. Для того, аби взяти участь у заході, спортсмен пройшов усі необхідні кваліфікаційні марафони, а саме велогонки протяжністю 200, 400 та 600 кілометрів.

Зі слів Сергія, гонка була складна, однак, це не завадило йому отримати один з найкращих результатів серед 40 українців, які брали участь у заході.IMG_0817 (2)

«Гонка дуже складна: набори висоти, виснажують зі старту. Це не аматорський марафон, а однозначно класична гонка з довгою історією. Я їхав на результат, але оскільки відчував постійний біль у коліні, не зміг протриматись у групі лідерів. Мій результат – 57 годин є найкращим серед більше 40 українців», – зазначив спортсмен.

Варто зауважити, що Сергій неодноразово отримував звання «Супер марафонець» від AUDAXCLUBPARISIEN (парижський клубу відчайдушних) та фінішував у групі лідерів на епічному марафоні LE 1000 DU SUD, 1000 кілометрів півднем Франції. На веломарафон у Париж чоловік зміг поїхати завдяки фінансовій підтримці Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Так, Фонд завжди активно підтримує спорт. У рамках програми «Луцьку – спорт високих досягнень» наразі триває реконструкція стадіону «Авангард». Реконструкція «Авангарду», який отримає сертифікат другої категорії міжнародного класу, дасть можливість організовувати міжнародні змагання у Луцьку, фіксувати рекорди України.

IMG_0851 (2) IMG_0829 (2)

Redaktor

Залиште коментар