Луцьк в очікуванні футбольного «зорепаду»

27 грудня 2016 року за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» на спортивному майданчику КРЦ «Адреналін Сіті» (вул. Карбишева,1) відбудеться товариський матч з футзалу серед ветеранів між командами справжніх зірок. З одного боку – це збірна Федерації футболу України, а з іншого – футзальний бомонд недалекого минулого. Організаторами даного дійства виступають Федерація футболу України, Асоціація футзалу України та Асоціація міні-футболу Волині.

        У футбольній збірній під керівництвом Анатолія Дем’яненка до поєдинку готуються Мирон Маркевич, Володимир Єзерський, Всеволод Романенко, Віталій Косовський, Едуард Цихмейструк, В’ячеслав Свідерський, Олександр Венглинський, Дмитро Пінчук та Анатолій Безмертний. Більшість з футболістів ще нещодавно виходили на зелені поля світових стадіонів у футболках національної збірної України і своєю грою радували мільйони вболівальників. 
         Футзальну збірну будуть представляти найкращі гравці України, які в минулому прославляли нашу державу на найпрестижніших змаганнях. Практично всі виконавці заслужені майстри спорту України, володарі національних та європейських трофеїв. 
         Команда, в якій грають Владислав Корнєєв, Олександр Кабаненко, Рамис Мансуров, Олег Безуглий, Віталій Чернишов, Олег Шайтанов, Сергій Коридзе та Тарас Шпичка з наставником національної збірної країни на тренерському містку Олександром Косенком, гідно виступила б на будь-якому серйозному турнірі.
          На власні очі побачити «зірок» можна буде о 19:00 у вівторок 27 грудня. Захід – безкоштовний, запрошуємо усіх бажаючих насолодитися грандіозною спортивною подією.

oksy

Залиште коментар