Луцька команда – найкраща у Міжнародному турнірі з інлайн-хокею

Міжнародний турнір з інлайн-хокею серед аматорів «Адреналін-Стріт 2013» відбувся у Луцьку за підтримки благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». 

У турнірі взяли участь команди  «Галли», «Мукачево», «Одеса», «Полонія», «Спартак». «Цим видом спорту займаємося менше двох років, але вже маємо свою хорошу команду. Дуже добре, що до проведення змагань активно долучилися меценати. Завдяки нашим спонсорам, зокрема «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк», придбали нагородну атрибутику: кубки, медалі, пам’ятні призи для кращих гравців», – розповів виконавчий директор МСК «Спартак-Екстрім» Денис Чернуха. 

Турнір з інлайн-хокею зібрав гравців різних вікових категорій. Так, наймолодшому гравцеві змагань 14 років, а найстаршому – 66. Такий вид спорту до вподоби не лише чоловікам. У команді з інлайн-хокею «Одеса» троє гравців – дівчата. 

«Ми з подругами вже давно катаємось на роликах, перепробували всі види і зупинилися на інлайн-хокеї. Адже тут треба не лише працювати м’язами, а й думати. В Одесі це розвинутий вид спорту, хоча залишається аматорським. У нас є дитяча хокейна школа, де ми з подругою працюємо тренерами», – розповіла Вероніка Зазян, гравець команди «Одеса». 

Найкращими у турнірі виявилися господарі змагань – команда МСК «Спартак». На сьогодні членів клубу, які займаються хокеєм на роликах 39. МСК «Спартак» активно розвиває й інші види спорту – велоспорт, роллерспорт, пляжний волейбол тощо. Друге місце у Міжнародному турнірі зайняв хокейний клуб «Одеса». Третіми у змаганнях стали представники ХК «Мукачево». Найкращі команди та гравці отримали нагороди. 

Президент МСК «Спартак-екстрім» Сергій Голоскоков сподівається, що наступним кроком для розвитку хокею на роликах буде створення професійної ліги. 

Redaktor

Залиште коментар