Луцькій «Варті порядку» – 15 років

Громадське формування «Варта порядку», у складі якого наразі перебуває 1750 осіб та яке забезпечує спокій у Луцьку, відсвяткувало своє 15-річчя.

Нагадаємо, формування створене для того, аби сприяти у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров’я громадян, а також у порятунку людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій. Кістяк формування складають бійці самооборони, колишні учасники війни в Афганістані та інших «гарячих» точках, ветерани міліції та нині працівники органів внутрішніх справ.

Говорячи простими словами, члени «Варти порядку» запобігають скоєнню злочинів, зупиняють вуличні бійки, побутові конфлікти, затримують крадіїв та бережуть спокій лучан під час масових заходів. Щодня учасники формування співпрацюють з працівниками міськвідділу міліції та навчають молодь. Так, таке формування існує з 2000 року, але повноцінно працювати почало з лютого 2015 року, після штурму МВС. Саме тоді Ігор Палиця розпочав фінансувати «Варти порядку»

Під час заходу з приводу святкування дня народження громадського формування голова правління формування Олександр Тиводар та заступник голови правління організації Юрій Зотов нагородили годинниками та відзначили подяками найкращих учасників «Варти порядку».

Олександр Тиводар висловив подяку Ігорю Палиці та його Фонду «Новий Луцьк». Так, адже саме Фонд надає матеріальну підтримку формуванню: закупляє форму, спорядження, автомобілі та все необхідне для повноцінного функціонування ГФ.

«Насправді, ми взяли на себе велику відповідальність – стояти на сторожі безпеки громадян, міста Луцька і Волині. Особливу подяку хочу висловити Ігорю Петровичу Палиці, голові правління Фонду «Новий Луцьк» Олександру Товстенюку, керівництву Луцького УМВС і всім членам «Варти порядку», адже саме завдяки згуртованості у спільній ідеї ми змогли досягнути хорошого результату та зробили Луцьк безпечним містом», – зауважив він.CSC_0414
Начальник Луцького МВ УМВС області Ігор Муковоз наголосив, на тому, що ГФ «Варта Порядку» є необхідним формуванням для поліпшення роботи міліції, і луцькі правоохоронці прагнуть, аби ця громадська організація й надалі допомагала органам внутрішніх справ в охороні громадського порядку у Луцьку.

CSC_0410

«В цьому залі сидять небайдужі люди, яким не однаково, що відбувається в нашому місті, в нашій країні. Багато в соцмережах патріотів, але я чомусь їх мало бачу на вулицях Луцька. Дуже приємно, що коли відродилася «Варта порядку», вона стала ефективніше працювати. Ви робите роботу, і я бачу ефективність цієї діяльності», – зазначив головний міліціонер Луцька.

За роботу учасникам «Варти порядку» подякував і голова правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк.

11642156_844599355622535_1456623502_ow (1)

Окрім того, він побажав учасникам «Варти порядку» успіхів та натхнення, спільними зусиллями відновити довіру до міліції в цілому, до дільничих інспекторів та до людей у військовій формі.

IMG_4290 6w IMG_4292 IMG_4272 IMG_4271 7wIMG_0209w

Redaktor

Залиште коментар