В Офісі розвитку кварталу відбулась зустріч з мешканцями району

В Офіс розвитку кварталу, що розташований на вулиці Ковельській, звернулися мешканці будинку 37 “а” (вулиця Шевченка) із проханням допомогти у вирішенні питання щодо його опалення.

Зі слів мешканців, раніше будинок опалювався котельнею приватного акціонерного товариства «Електротермометрія», комунальні послуги жителі сплачували до державного комунального підприємства «Луцьктепло». У серпні 2015 року ДКП «Луцьктепло» надіслало повідомлення про те, що ПАТ «Електротермометрія» відмовилось постачати теплоносій для потреб опалення даного житлового будинку, а комунальна установа не має технічної можливості подавати сюди теплоносій.
ДКП «Луцьктепло» поставило жителів перед фактом: їм до початку опалювального сезону потрібно за власні кошти перейти на індивідуальне опалення. Проблема в тому, що 60 % осіб, що проживають в будинку, – люди пенсійного віку. Коштів на придбання обладнання вони зібрати не в змозі, а до початку опалювального сезону залишилося 2 місяці.
Також жителі зазначили, що  ДКП «Луцьктепло» неодноразово порушувало умови договору, вимикаючи опалення вночі та у вихідні дні.

У зв’язку з виникненням такої проблеми, ініціативна група зверталась до представників міської влади, але виходу із ситуації їм не запропонували.
На загальних будинкових зборах мешканці 37 квартир вирішили, що хочуть мати власну модульну котельню. У трьох – наявне індивідуальне опалення. При цьому жителі 25 квартир проти встановлення модульної котельні не заперечують, але планують встановити індивідуальне опалення. Позиція Фонду «Новий Луцьк» наступна: більшість жителів повинна погоджуватись на один конкретний варіант вирішення даної проблеми.
За підрахунками ініціативної групи вартість індивідуального модульного котла становить 280 тисяч гривень, витратні матеріали та роботи з підключення – ще 200 тисяч гривень. Окрім того, недешево обійдеться оформлення проектної та технічної документації.
Юрисконсульт фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Роман Хомич порадив жителям, в першу чергу, провести зустріч з директором ПАТ «Електротермометрія» Юрієм Малихіним та домовитись, щоб він розглянув можливість підключення будинку до котельні на опалювальний період 2015-2016 років. За цей час вони повинні зареєструвати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, пройшовши попередньо навчання. Ініціативна група жителів також повинна сформувати кошторис на встановлення модульної котельні. Лише володіючи точними підрахунками, депутатська група від фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», може винести на розгляд сесії Луцької міської ради дане питання.

Redaktor

Залиште коментар