Місце, де оселилася творчість

Днями в Ковелі відбувався художній майстер-клас для осіб з обмеженими фізичними можливостями, організований за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Громадська організація «Реабілітаційний центр» уже не вперше ініціює проведення майстер-класів та виставок картин своїх вихованців.

Цьогоріч підтримали вихованців центру депутати Волинської обласної ради від УКРОПу Олександр Омельчук та Ковельської міської ради Ігор Пініс, а також голова районного осередку політичної партії УКРОП Олександр Кашик.

У заході взяли участь 15 учасників, і кожен із них отримав нагоду попрацювати із олійними фарбами, опанувати нові техніки живопису, а також познайомитися із ковельськими художницями Оксаною Цюп’яшук та Світланою Солодун.

Голова громадської організації «Реабілітаційний центр» Наталія Славікова переконана, що подібні заходи приносять учасникам неабияке задоволення, створюючи щось власноруч вони знаходять можливість поділитися власними переживаннями з іншими.
Ігор Пініс привітав усіх присутніх із завершенням майстер-класу та побажав учасникам натхнення та сили для успішної реалізації усіх задумів та мрій. 
«Організаторам та учасникам майстер-класу вдалося створити атмосферу, де панує творчість, натхнення та підтримка. Люди щасливі, що можуть відкрити для себе щось нове, знайти себе у творчості, адже це заспокоює, дарує надію, допомагає жити. І Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», і депутати від УКРОПу різних рівні завжди радо відгукуються на подібні проекти», – зазначив депутат.
Нагадаємо, що напередодні заходу ГО «Реабілітаційний центр» отримала від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» сертифікат на придбання усіх необхідних матеріалів для проведення майстер-класу.
Крім цього, представники районного осередку партії передали вихованцям центру подарунки від депутата обласної ради Олександра Омельчука – ікону та глиняні іграшки.

oksy

Залиште коментар