Музична апаратура на 60-річний ювілей

Днями Горохівська музична школа відсвяткувала 60-річний ювілей. На свято завітали представники Горохівського осередку політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Олександр Вольчинський та Людмила Марадевич та депутат Горохівської районної ради від УКРОПу Роман Вольчинський. Вони презентували проект, який був втілений із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» – придбання нового музичного обладнання для цього навчального закладу.
За 60 років діяльності Горохівську музичну школу завершили понад 1000 випускників. Серед них, багато тих, для кого музика стала професією: композитори, музиканти, артисти оркестрів та військових ансамблів. Заступник директора Марія Лотвін зазначила, що Горохівська музична школа давно перетворилася на головний осередок культури в районі. 
«Уже багато років ми влаштовуємо виїзні концерти, арт-проекти та акції, залучаючи все більше й більше дітей. Усього в школі навчається 180 учнів. Однак, якісної, і, головне, своєї апаратури у нас ніколи не було. Упродовж багатьох років через відсутність власних мікрофонів викладачі музичної школи змушені були позичати музичне обладнання у Будинку культури. Подарунок від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» допоможе дітям розкрити власний потенціал, спонукатиме їх до втілення творчих ідей та планів», – зазначила Марія Лотвін. 
Укропівець Роман Вольчинський висловив сподівання, що завдяки новому музичному обладнанню вихованці зможуть краще виступати, вправлятися в майстерності і досягнуть нових творчих злетів.
«Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» сприяє розвитку творчих здібностей обдарованої молоді, допомагає реалізовувати творчий потенціал учнів. Вихованці Горохівської музичної школи, попри юний вік, демонструють високу виконавську майстерність та любов до справи, якою займаються. Ми сподіваємося, що нова музична апаратура надихне їх на нові звершення і перемоги», – підсумував Роман Вольчинський.

oksy

Залиште коментар