На оновленому “Авангарді” стартували перші змагання з легкої атлетики

Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат стартував сьогодні, 10 вересня, на оновленому стадіоні “Авангард”.

Нагадаємо,  що 5 вересня на стадіоні «Авангард» відбулось урочисте відкриття легкоатлетичного комплексу. Реконструкцію провели за ініціативи та за кошти Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Навколо футбольного поля облаштували бігові доріжки, із сучасним високоякісним синтетичним покриттям, майданчики для стрибків у висоту та довжину, сектор для метань та інші необхідні об’єкти.  Відтак після реконструкції луцький «Авангард» отримає ІІ категорію міжнародного класу та зможе приймати чемпіонати європейського рівня та світові змагання.

Створення такого комплексу – визначна подія не тільки для місцевого спорту, а й Луцька в цілому. Оновлений стадіон –  вагомий внесок у розвиток  інфраструктури міста готельно-ресторанного  та  малого  бізнесу,  туристичної сфери Луцька, яка відтепер отримує  широкі можливості для діяльності. Реконструкція «Авангарду» дасть змогу спортсменам та любителям спорту повноцінно тренуватися в обласному центрі Волині і виборювати першість у змаганнях світового рівня.

Отже сьогодні на “Авангарді” триває чемпіонат області з легкої атлетики, а вже 24-26-го вересня тут відбудеться Національний чемпіонат з легкої атлетики за участю відомих спортсменів.

DSC_0332DSC_0269 DSC_0259 DSC_0298

Redaktor

Залиште коментар