На місці сміттєзвалища – дитячий майданчик

У погожий осінній день до липлянських дітлахів завітало свято. «Осінь на дитячому майданчику» – захід, який зібрав малечу з усього села. Веселі розваги, захоплюючі ігри, цікаві квести, бульбашкове шоу та, звісно, подарунки –  без уваги не лишився ніхто. Свято відбулося на сучасному  дитячому майданчику, який облаштували за ініціативи батьків та сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» і Жидичинської сільської ради.

Дитячий майданчик у Липлянах Ківерцівського району встановили ще рік тому. Хоча село й невелике, тут  проживає багато дітей. Проте умов для їхнього дозвілля як таких не було. Це й стало поштовхом до реалізації проекту, ініціатором якого була молода мама, депутатка сільської ради Ольга Фрідріх.

  • У нас багато маленьких діток, яким не було де подітися. Тому ми стали шукати можливі шляхи вирішення проблеми. За допомогою звернулися у Фонд. Там нам пішли на зустріч та підтримали проект, – розповідає пані Ольга.

Дитячий майданчик вирішили встановити в центрі села. Та площа, що ідеально підходила під реалізацію  мрії дітлахів та їхніх батьків, була перетворена на сміттєзвалище. То ж насамперед потрібно було розчистити територію від сміття, що назбиралося за роки. Ініціативні жителі своїми силами облагородили територію: вивезли сміття, викосили зілля, вирівняли землю. Тепер на місці звалища – яскрава гірка, гойдалка, карусель. Дитячий майданчик став улюбленим місцем не лише місцевої малечі, а й молодих мам, які гуляють зі своїми дітками на свіжому повітрі.

Представник Ківерцівської районної організації партії УКРОП Ольга Матвійчук, відмітила, що до проекту облаштування дитячого майданчика у Липлянах долучилося чимало активних та небайдужих людей. Хтось допомагав фінансово, а хтось – працею. Не дивлячись на те, що з часу встановлення ігрових споруд пройшов цілий рік, вони мають ідеальний вигляд. І дітки, й дорослі дбайливо ставляться до свого майна. Це яскравий приклад того, як своїми силами можна змінювати життя вже сьогодні.                            

oksy

Залиште коментар