На проспекті Молоді у Луцьку облаштовують футбольне поле

Мешканці багатоповерхівки, що на проспекті Молоді, 4 у Луцьку, вже до середини серпня матимуть сучасний спортивний майданчик.

На місці старого футбольного поля, про яке нагадували лише старі залізні конструкції футбольних воріт, вже розпочали роботи, йдеться в сюжеті телеканалу «Аверс».

«На прохання мешканців будуємо футбольне поле зі штучним покриттям. А також ставимо вуличні тренажери. Інші мікрорайони вже мають подібні. За три останні роки ми облаштували орієнтовно десять таких майданчиків у різних мікрорайонах міста. Відгуки мешканців схвальні, людям подобається. Діти з користю проводять своє дозвілля», – розповідає радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

Цього року у Луцьку заплановано встановити ще п’ять майданчиків такого типу. Ігор Поліщук каже, що вартість такого поля обходиться в понад 700 тис. грн, але якісне дозвілля та здоров’я лучан – в пріоритеті міської влади.

Долучився до такої гарної справи і Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Окрім спортивного майданчика, місцеві мешканці отримають і професійні вуличні тренажери.

«Територія тут велика, тому Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» вирішив долучитися, аби в цьому дворі з’явився повноцінний комплекс – і майданчик зі штучним покриттям, і вуличні тренажери. Аби могли повною мірою займатися спортом не лише мешканці цього будинку, а й сусідніх прилеглих територій», – резюмувала заступниця голови правління Фонду «Тільки разом» Катерина Шкльода.

Фото: Луцька міська рада

tilkyrazom

Залиште коментар