«Найшвидша школа міста Луцька» – старт в спортивне майбутнє

8 квітня 2016 року в рамках проведення чемпіонату області з легкоатлетичного кросу в парку 900-річчя міста Луцька відбувся IV етап легкоатлетичної естафети серед школярів «Найшвидша школа міста Луцька». В заході взяло участь 8 загальноосвітніх навчальних закладів міста. За підсумками змагань – найшвидші школярі навчаються в Луцькій гімназії № 21, другу сходинку посіли учні 25 школи, а третє – 11 школи. Кожна школа-учасниця була представлена 8 найсильнішими юними спортсменами (4 юнака, 4 дівчини) 7-9 класів.

Переможці та призери були нагороджені медалями та командним кубком . Не залишилися загальноосвітні навчальні заклади міста Луцька і без подарунків: школярам вручили волейбольні, баскетбольні та футбольні  м’ячі. Захід відбувся за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

«Це вже 4 етап змагань такого формату, нагадаю, що 3 попередніх відбулися восени. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» в рамках реалізації програми «Волинь спортивна» активно надає підтримку та сам організовує змагання з різних видів спорту. Що стосується легкої атлетики – приємно, що Луцьк перетворюється в «столицю» України з легкої атлетики, адже сьогодні, завдяки Ігорю Петровичу Палиці, маємо один з кращих стадіонів з легкоатлетичним покриттям, який, до речі, нещодавно було сертифіковано, маємо розминочний стадіон. Крім цього, Фондом збудовано 15 міні-футбольних полів у загальноосвітніх навчальних закладах міста, різноманітні майданчики і саме це є основним для розвитку як масового спорту, так і спорту вищих досягнень. Нагадаю, що вже 24 квітня Луцький стадіон «Авангард» прийме юнацькі збірні команди України, Республіки Білорусь та Туреччини в рамках міжнародної матчевої зустрічі, а в червні на спортивній споруді під час чемпіонату України, найсильніші легкоатлети виборюватимуть право представляти Україну в Ріо-де-Женейро», – зазначив менеджер Фонду Олексій Сорокун.

Зі слів одного з найбільш відомих легкоатлетів України, учасника ХХVІ Олімпійських ігор в Атланті Андрія Булковського – такі заходи активно стимулюють учасників до змагального процесу, що дає можливість відчути школярам атмосферу змагань, в якій охоплені спортсмени вищих досягнень. Саме з таких заходів у багатьох розпочинається шлях у професійний спорт.

oksy

Залиште коментар