Нова техніка для лабораторії ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №7»

Шкільна творча лабораторія – кабінет географії діє у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №7».

Протягом двох останніх років силами та коштами опікунської ради школи, керівника лабораторії Людмили Савочки та батьків учнів був створений кабінет для вивчення географії, написання науково-дослідницьких робіт. У кабінет придбали LCD-телевізор, періодичну та фахову літературу, нові меблі.

«Ми дуже багато чули про роботу благодійного фонду народного депутата України Ігоря Палиці. Окрім того, і самі відчували підтримку – під час ліквідації наслідків затоплення, адже наша школа найбільше тоді постраждала. Близько двох років тому благодійний фонд облаштував у школі спортзал сучасними тренажерами. Ігор Палиця допомагає і освіті, і медицині міста Луцька. Відповідно, віримо цій людині, тому що дуже багато зроблено, і конкретно саме для нашої школи. Тому вирішили звернутися саме до фонду з проханням придбати для нашої лабораторії сучасний ноутбук», — розповіла Людмила Савочка, керівник міської творчої лабораторії – кабінету географії ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №7».

Таку ініціативу лабораторії підтримали. Як результат – учні вже від сьогодні зможуть користуватися новим сучасним ноутбуком.

«Ми дуже раді, що нам не відмовили і допомогли нам у придбанні речі, яка необхідна нам в навчально-виховному процесі. Сучасний ноутбук – це чудовий подарунок, тому що, дійсно, гроші, вкладені в освіту – інвестиції в майбутнє», — подякувала Людмила Савочка від імені дітей та батьків учнів.

Redaktor

Залиште коментар