Новорічні розваги й подарунки для особливих діток – від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»

Вранці 4 січня у Волинському драмтеатрі було людно й гамірно, адже на новорічні забави й виставу «Піколетто» зібралося кілька сотень особливих луцьких дітлахів.

Особливі вони своєю долею, адже багатьом з них судилося народитися із непростим діагнозом. Проте завдяки своїй силі духу, любові батьків та небайдужості благодійників такі дітки вміють радіти життю й намагаються всебічно розвиватися.

Як розповіла представниця Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, на новорічне свято цього дня зібралися дітки, які відвідують низку громадських організацій: «Стежина добра», «Сходинка в майбутнє», «Даун-синдром», «Зірка надії», «Інсулін», «Янголята», «Сильні діти» та ВОГО батьків дітей з психофізичними порушеннями «Повір у себе».

«Такі дітки потребують особливої підтримки. І нам дуже приємно влаштовувати для них розваги, вручати подарунки. Тішимося, коли бачимо щасливі очі, радісні усмішки дітлахів, яким насправді жити непросто, – зауважує Катерина Шкльода. – Засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця вважає особливою місією допомагати саме таким людям. Хочеться, щоб ці дітки і їхні батьки були здорові, щасливі й ніколи не втрачали життєвого оптимізму. Вони – великий приклад для наслідування, адже їм не позичати сили, витривалості й терпіння».

Мама восьмирічної Насті Віта Гись уже не перший рік дружить з організацією «Сильні діти», адже її донька відвідує заняття з іпотерапії. «Дитина погано ходить, проте іпотерапія дуже допомагає нам. Контакт з тваринами заспокоює, допомагає розвивати моторику. Нам це дуже подобається, – розповідає жінка. – На такому новорічному святі ми теж не вперше, відвідуємо щороку і дуже вдячні організаторам за настрій. Діткам такі зустрічі корисні, їм цікаво і весело проводити час разом. Це змога зустрітися із такими ж особливими дітками, порозважатися разом, потанцювати, подивитися виставу. А жива вистава їм значно видовищніша, ніж просто мультик. Крім того, дітям надзвичайно приємно отримувати солодкі гостинці».

Окрім новорічних розваг біля ялинки з Дідом Морозом та іншими казковими героями, діти мали змогу взяти участь у майстер-класі з розмальовування глиняних виробів, що його проводила громадська організація «Зірка надії» на чолі з Олександром Жаловагою. До того ж, організація вже вкотре влаштувала виставку проекту арт-терапії «Ліпка глиною» за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

«П’ятий рік поспіль нас підтримує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Виставка у драмтеатрі експонується протягом місяця, до 18 січня. Усі ці глиняні вироби виготовляли такі-от особливі дітки по всій області з допомогою професійних гончарів, – зазначає Олександр Жаловага. – Дякуємо за чудове свято і багаторічну підтримку команді Фонду «Тільки разом» і його засновнику Ігорю Палиці, який робить багато добрих справ».

tilkyrazom

Залиште коментар