Новорічний перфоманс від янголят

На їхніх устах – усмішки, а в очах – щирість. Вони такі ж, як і ми – навчаються, пізнають світ та вдосконалюються. Діти з аутизмом потребують любові та розуміння від суспільства. Вони мають особливі таланти, тільки для їхнього розкриття потрібно трішечки більше часу, більше тепла та уваги.

Напередодні новорічно-різдвяних свят вихованці громадської організації «Янголята» презентували креативний перформанс. На сцені особ­ливі діти демонстрували свої таланти та тішили присутніх щирими усмішками. Відкрив святковий захід оркестр «Веселковий передзвін» з музичною композицією «Вальс-жарт». Спільно з творчим аматорським театром «Вперше» янголята презентували виставу «Ріпка-вередунка».

ГО «Янголята» об’єднала 27 діток-аутистів різного віку. Тут із ними проводять заняття з музичної терапії, кінезотерапії (лікувальна фізкультура), гурток з хенд-мейду, арт-терапії. Заняття проходять у гуртовій формі та скеровані на соціалізацію дітей, набуття комунікативних навичок. Керівник ГО «Янголята» Юлія Поліщук зауважує, що аутизм – передусім нестача соціально-комунікативних навичок. Якщо дитинці допомогти розкритися, розвивати в ній цей напрямок, то будуть розвиватися й інші навики.

«У таких діток часто наявний високий інтелект, який вони не можуть показати через цю недостатність. Тому ми й обрали такий вид роботи. Це все тримається на батьківських плечах та за підтримки благодійників, – каже Юлія Поліщук. – Першим відгукнувся Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», який підтримує проект «Музична терапія», допомагає в організації майстер-класів. Також завдяки Фонду наші дітки разом з батьками мали можливість відпочити у Буковелі».dsc_4622

Юлія Поліщук подякувала всім, хто дарує усмішки особливим дітям. Від імені батьків маленьких янголят керівник організації передала подяку голові правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександру Товстенюку за  підтримку, яку Фонд надає упродовж двох років.

«Дуже важливо, що є організації, які опікуються особливими діт­ками. Що є люди, які об’єднують, спілкуються з ними, допомагають їм розвиватися. Ми давно і плідно співпрацюємо з ГО «Янголята». У Фонді завжди відкриті до потреб та інтересів таких дітей», – зазначив заступник голови правління Фонду Орест Маховський.dsc_4618

У холі Палацу культури міста Луцька глядачі, які прийшли на концерт, змогли придбати вироби, що їх особливі дітки виготовили власноруч. Виручені кошти підуть на розвиток та підтримку дітей з аутизмом.

oksy

Залиште коментар