Новий велосипед – для сільського медика

Новенький велосипед став чудовим подарунком від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» для ФАПу села Мощаниця, що в Ківерцівському районі.
«Річ у тім, що мені доводиться обслуговувати два села – Мощаницю і Путилівку, – розповідає завідувачка ФАПу Олена Футрук. – Нерідко буває так, що з одного виклику доводиться поспішати на інший. При цьому багато часу витрачала на дорогу, адже села розташовані на відстані одного кілометра одне від одного. Тож вирішила звернутися по допомогу до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». І дуже зраділа, коли мені зателефонували представники Фонду і сказали, щоб приїхала по велосипед. Також для нашого ФАПу подарували новенький сучасний тонометр. Цей подарунок дуже доречний, адже дуже багато викликів пов’язані саме з підвищенням артеріального тиску, гіпертонічними кризами. Я щиро дякую Фонду за те, що опікується сільськими ФАПами, і в майбутньому збираюся звертатися по допомогу ще, адже в селах багато маленьких діток і нам вкрай потрібна вага для немовлят». 
Тим часом представниця Фонду Ольга Матвійчук стверджує, що від початку  діяльності Фонду в Ківерцівському районі було реалізовано близько півсотні проектів у медичній сфері.
«І передусім це заслуга місцевих жителів, які дбають про рідний край, про те, аби ФАПи мали сучасне обладнання, медикаменти тощо, – наголошує пані Ольга. – Саме вони, гуртуючись, подають документи щодо реалізації тих чи тих проектів, повідомляють про те, що треба придбати обладнання, велосипед чи, приміром, зробити ремонт. І це правильно, бо тільки разом ми зможемо зробити все для того, аби медичні заклади мали все, що потрібно для надання вчасної і якісної допомоги тим, хто її потребує».

tilkyrazom

Залиште коментар