«Острівок дитинства» з’явився у волинському селі

Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою.

Для дітей, які проживають у селі Череваха Маневицького району відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика, встановлення якого стало завершальним цього року і на який так чекали дітлахи. Реалізація проекту стала можливою завдяки спільній ініціативі місцевої громади та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
Подякувати за такий чудовий, казковий, довгоочікуваний подарунок прийшла малеча, батьки, педагогічний колектив школи, а маленькі жителі села вмить заполонили острівок розваг.

Приїхала привітати селян, а також їх дітлахів і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Засновник Фонду «Тільки разом», голова Волинської обласної ради Ігор Палиця переконаний, що для дітей у нашій країні повинні бути створені належні умови їхнього розвитку, необхідно відкривати нові дошкільні заклади освіти, облаштовувати дитячі та спортивні майданчики, забезпечувати можливості для розвитку, бо лише вкладаючи в дітей, Україна може бути сильною європейською державою, яка матиме майбутнє», – зауважила нардеп.

Справжній святковий настрій дітям дарували казкові герої відомих мультфільмів та цікава розважальна програма.

Закінчилося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати.

tilkyrazom

Залиште коментар