Першокласники відсвяткували День Букваря

Дітлахи ЗОШ № 12 освоїли свій перший підручник, який ознайомив їх з буквами та навчив читати. Свято Букварика підготували першокласники для батьків та вчителів. На заході школярі демонстрували вірші, пісні та сценки, які вони вивчали  протягом навчального року. Враженнями про здобутки дітей поділилася класний керівник Ольга Гурманська: «Не всі дітки, коли прийшли до школи вміли читати. Тепер вони не відстають від інших. Вони активно працюють, щоб досягати високих результатів, у цьому ми їм допомагаємо».

«Такі заходи потрібні і для батьків, і для дітей. На таких святах діти мають змогу вивчати мову, вірші, пісні. Малюки стають більш самостійними, організованими та дружнішими. Приємно, що на таких заходах звучать українські пісні, діти у вишиванках» – розповідає мама Олена Байдюк.

Подивитися на досягнення першачків прийшли і представники  Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». На базі ЗОШ № 12 активно функціонує фонд розвитку навчального закладу «Лідер», який запланував чимало ініціатив, що спрямовані на підтримку школярів.

 «При відкритті самого фонду, при реєстрації був стартовий гранд, а сьогодні від нас такий початковий подарунок для дітей – це перший внесок, для купівлі фотоапарата» – каже головний менеджер у соціальній сфері Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Юлія Дацюк.

Перше свідоцтво, в якому вказано, що Буквар успішно освоєно учням подарувала їхній класний керівник Ольга Гурманська. Воно нагадуватиме учням про їхній перший клас. Попереду у школярів нові вершини та досягнення.

 

 

 

oksy

Залиште коментар