Подарункам від Фонду радіють діти й дорослі

Чудовому подарунку – новій, сучасній шафі, яку подарував Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» радіють у ЗОШ І-ІІ ступенів села Залісоче, що в Ківерцівському районі. Також за сприяння Фонду в одному із класів було зроблено ремонт стелі.
«Річ у тім, що шафа, яка стояла тут раніше, була дуже старою, — розповідає голова ініціативної групи батьків Наталія Марчук. – Їй понад 30 років, тому дізнавшись про те, що Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» на умовах співфінансування допомагає освітнім закладам, я звернулася по допомогу. Батьки та педагоги підтримали мій задум і ми швидко підготували необхідні документи. Цими днями нам привезли новеньку шафу в якій школярі поскладали книги та свої роботи, які виготовляють на уроках трудового навчання. Окрім цього, завдяки Фонду в одному із класів було зроблено ремонт стелі. Адже раніше там відвалився шматок штукатурки, тож вкрай потрібно було робити ремонт. Завдяки проекту «Нова стеля у класі» учні 7 класу навчаються в ошатному і комфортному приміщенні».
Успішній реалізації проектів радіє і представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Микола Вашкевич. «Приємно, коли педагоги та батьки гуртуються задля того, аби покращити матеріально-технічну базу освітнього закладу, — наголошує він. – Тільки разом ми зможемо створити якнайкращі умови для навчання, виховання і розвитку дітей».

tilkyrazom

Залиште коментар