Подарунки для школярів села Глухи

У школі село Глухи Старовижівського району свято. У навчальному закладі встановили куточок для відпочинку першокласників «Кораблик», 6 класних дощок, принтер, два телевізори, сучасні стенди та підключення до мережі Інтернет. Цей проект був втілений в результаті співфінансування місцевих мешканців та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»
У сільській школі здобувають освіту 125 учнів. Упродовж найближчих п’яти років кількість школярів зростатиме, – переконані вчителі. Вони дбають про належні умови перебування дітей у школі. Для  втілення проекту організували ініціативну групу з 67 батьків на чолі з директором школи Тетяна Дегтярук.
«Півроку тривало узгодження переліку першочергових потреб школи для налагодження ефективного навчання учнів. Отож спочатку обговорили придбання технічного обладнання для класів, а тоді вирішили ще облаштувати відпочинкову зону для малечі», – розповідає директор. Тепер фізкультхвилинка першокласників по-особливому цікава. ЇЇ проводить герой мультфільму із новенького телевізора, придбаного за кошти Фонду. А ще під час шкільних перерв малеча має змогу бавитися у спеціально обладнаному гральними пуфами, м’якими меблями та іграшками куточку. 
«Школа набула нових барв, стала ще більш мальовничою і привабливою для школярів, – стверджує Тетяна Дегтярук. – Під час підготовки проекту виникла ідея облаштувати кабінет географії. У ньому зробили косметичний ремонт, обладнали клас телевізором, новою дошкою та цікавими стендами. Тепер діти мають змогу здобувати знання із більшим завзяттям та інтересом. Ми вдячні за підтримку Фонду, бо самотужки не змогли б так багато зробити».
У кабінеті фізики – теж нова дошка. Семикласники стверджують, що писати на ній набагато легше і зручніше.

«Стара дошка була непридатна для користування, крейда по ній ковзалася, – зазначає вчитель фізики Леонід Васильович. – Тепер діти і за останніми партами бачать написаний на дошці навчальний матеріал».
Голова Всеукраїнського молодіжного об’єднання «Молоді патріоти», депутат Павлівської ОТГ від УКРОПу Назарій Недбайло переконаний, що такі проекти згуртовують громаду.
«Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і надалі буде підтримувати подібні ініціативи. Бо налагодження ефективного навчального процесу у сільських школах, турбота про фізичне здоров’я школярів та організоване дозвілля малечі – важливі складові діяльності благодійного фонду, «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і надалі буде підтримувати подібні ініціативи. Бо налагодження ефективного навчального процесу у сільських школах, турбота про фізичне здоров’я школярів та організоване дозвілля малечі – важливі складові діяльності благодійного фонду, що відкидає політичне забарвлення у виборі проектів для фінансування», – зазначив Назарій Недбайло.

oksy

Залиште коментар