ПОДАРУНКИ ВІД ФОНДУ – АКТИВІСТАМ СІЛ ЛЮБОМЛЬЩИНИ

У невеликих селах Любомльщини Скиби та Лисняки відзначили свято села. Жителів громади із подарунками від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» привітав заступник Любомльського міського голови, керівник районного осередку партії «УКРОП» Микола Оніщук.
Жителі сіл і гості свята раділи концертним виступам місцевих аматорських колективів та нагодою зібратися у колі громади. 
Під час урочистостей у Скибах найбільш активних селян відзначили нагородами та подарунками. Зокрема,  умілі сільські пасічники отримали від Фонду чайники, наймолодша пара села тепер може користуватися новеньким сервізом, найвправніший мисливець нагороджений мангалом, а наймолодший житель села – іграшковою машиною. 
У Лисняках Микола Оніщук відзначив подарунками Фонду учасників бойових дій, які на сході України відстоювали незалежність і кордони нашої держави.
«Кожне свято у селі – це нагода об’єднатися усією громадою, аби спільно підсумувати досягнення, відзначити найкращих, обговорити плани на майбутнє, – зазначив під час урочистостей заступник любомльського міського голови, укропівець Микола Оніщук. – Переконаний, що тільки разом можна досягати успіхів і впевнено йти до розвитку громади. Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” підтримує гарні починання та цікаві ідеї найактивніших, щоб показати: маленькими кроками можна рухатись уперед і робити власне життя різноманітним і змістовним. Це стимул для багатьох до вдосконалення та самореалізації. Усі зміни, передусім, варто починати з себе. А ми у цьому допоможемо!»

tilkyrazom

Залиште коментар