Подарунки з нагоди Дня села

В Оваднівській об’єднаній територіальній громаді нещодавно відзначили Дні села Маркелівка та Воля-Свійчівська. Привітати селян та вручити пам’ятні подарунки завітав представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Назарій Недбайло. Ці населенні пункти є зовсім невеликими – на два села проживає загалом трохи більше 140 людей, але це не привід забутися про святкову подію для громади.
На урочистості зібралися мало не всі місцеві жителі та ще й гості з сусідніх сіл. Звучали пісні у виконанні місцевих аматорських колективів. Найбільш сумлінні та активні селяни отримали відзнаки голови громади. Назарій Недбайло вручив подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» переможцям у номінаціях: найстарший і наймолодший мешканці, ветеран праці, активіст року, найстарша подружня пара, «майстер на всі руки» тощо.
У Маркелівці діти грали з аніматорами, а також отримували позитивні емоції під час гри фарбами «Холі». Розваги для малечі допоміг організувати Фонд «Тільки разом».
«День села – це нагода зібратися, обговорити найбільш важливе не тільки з односельчанами, а й жителями сусідніх населених пунктів, з якими за щоденними клопотами немає змоги поспілкуватися, – зазначив Назарій Недбайло. – Навіть такі невеликі села мають резерви для розвитку, якщо самі налаштуються на рух уперед. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і члени партії «УКРОП» прагнуть у кожному селі Волині робити добрі справи для людей, аби вселяти у них впевненість, стимулювати до спільної праці для розвитку рідної землі. Тільки разом досягнемо успіху!».

tilkyrazom

Залиште коментар