Позитивні емоції та дитячий сміх: у Ківерцях урочисто презентували спортивний майданчик

У Ківерцях урочисто перерізали червону стрічку на відкритті спортивного майданчика. Подія зібрала більше сотні дітлахів, батьків, представників місцевої влади. Завітала на святкування й народний депутат Ірина Констанкевич.

Ще в липні, під час робочого візиту до м. Ківерці, Ірина Констанкевич зустрічалася з жителями мікрорайону «Квартал». Саме тоді обговорили встановлення новенького спортивного майданчика, що став спільним проектом місцевої влади, фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та громади.

«Все, що ми робимо – заради дітей. Саме з таких майданчиків розпочинається заняття фізичною культурою та спортом, що є запорукою здоров’я дітей. Тому робота над відкриттям нових дитячих ігрових майданчиків продовжуватиметься й надалі», – запевнила депутат.

Також нардеп подякувала голові Волинської обласної ради, засновнику фонду «Тільки разом» Ігорю Палиці, міському голові Володимиру Жгутову та представнику ініціативної групи Євгену Зубенку за реалізовану хорошу справу на благо дітей.
Маленька дівчинка Яна розповідає, що вона живе тут поряд і дуже радіє, що відкрили цей майданчик, адже попри свій вік знає, що займатися спортом корисно й потрібно.

Після перерізання стрічки малеча вмить заполонила територію майданчика, а місцеві аніматори на протязі двох годин розважали гостей цікавою програмою з музичним супроводом, проводили веселі конкурси. Щастям світилися не тільки обличчя малечі, а й дорослих. Мешканці цього мікрорайону не могли пригадати, коли в останній раз вони були присутні на такому святі.

По закінченню урочистого відкриття дитячого ігрового майданчика ще довго лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу, було зрозуміло: радість в дитячих очах – це насправді те, заради чого варто жити і працювати.

oksy

Залиште коментар