Працівників Фонду привітали різдвяними піснеспівами

Різдво ­Христове – свято єднання та любові. Вже стало доброю традицією, що з року в рік, під час новорічно-різдвяних свят, Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» лункими колядками, щедрівками, теплими віншуваннями вітають колядники.

Цьогоріч з Доброю Новиною про народження Ісуса Христа, в офіс Фонду завітали артисти аматорського хору «Неспокійні серця» та чоловічого хору ветеранів війни та праці «Подвиг», діяльність яких Фонд підтримує впродовж кількох років. У їхніх піснеспівах звучали побажання миру, добра і благополуччя.

Цілий віночок народних колядок, що передавалися з покоління в покоління, працівникам Фонду подарував хор «Джерела Волині». Традиційними гостями в різдвяні свята стали вихованці ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя» та ГО «Даун-синдром», які завітали з різдвяним вертепом.

  • Дякуємо Фонду за допомогу в діяльності нашої організації, за чудову можливість нашим діткам відпочити у Буковелі. Здоров’я вам та усіх благ, – звернулася до присутніх керівник ГО «Даун-синдром» Олена Мельник.

У ці дні в офісі Фонду лунали як нові різдвяні твори,так і стародавні українські колядки та щедрівки. Хор храму святої рівноапостольної Марії-Магдалини, серед інших,  виконали колядку з 200-річною історією  «Тиха ніч, свята ніч». Настоятель храму отець Олександр розповів, що її написали в Австрії у 1818 році. Нині цю колядку співають на 300 мовах світу.

  • Дякую вам за відчуття казки, реальності, свята, що їх ви подарували нашому колективу. За те, що кожного року приходити до нас, несете радісну звістку про народження Ісуса Христа. Нехай кожен піснеспів, кожне побажання, що пролунало з ваших уст, принесе мир, спокій, щастя, здоров’я, кожному дому, – подякувала колядникам перший заступник голови правління Фонду Лариса Тарасюк.

tilkyrazom

Залиште коментар