Принципи діяльності Фонду: конкуренція проектів та платформа для ідей

У 2016 році Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» змінює назву на «Тільки разом».

Водночас з назвою, розширюється і географія діяльності Фонду, відтепер вона буде здійснюватися в межах Волині.

Такі зміни відкривають нові можливості для місцевих громад, які завдяки співпраці із Фондом зможуть реалізувати суспільно корисні та значимі ідеї і проекти. Головними принципом, за яким працює Фонд і надалі залишається підтримка ініціатив, що в перспективі здатні якісно змінити життя громади. Ми розуміємо, що будь-який проект ефективний тоді, коли в його реалізації зацікавлені як Фонд, так і ініціатор ідеї.

Тільки такий двосторонній підхід може гарантувати успіх у майбутньому.

Сьогодні до представництв Фонду, які уже розпочали діяльність у Камінь-Каширському, Любешівському, Маневицькому та Ківерцівському районах надходять звернення, у яких викладені першочергові потреби місцевих громад.

Фонд уже має позитивний досвід співпраці із сільськими громадами Волині, які усвідомили, наскільки важливо брати відповідальність за зміни на себе. Ми готові сприяти їм у реалізації подальших ідей та планів.

Підставою для розгляду заяв та проектів є письмове звернення громадян або ініціативних груп до представництв Фонду. Ми беремо до уваги кожну ідею, а згодом, керуючись принципами суспільної значимості та перспективи розвитку сприяємо у її реалізації.

Визначальним фактором для нас залишається ступінь залучення громади до втілення поданого проекту. Як показав досвід тривалої роботи Фонду, пасивна позиція не здатна вивести ідею на достойний рівень реалізації.  Місія Фонду не просто фінансувати потребу ініціатора, а дати інструменти для того, аби в

майбутньому він міг ефективно залучати кошти самостійно. Головна ідея такого підходу полягає в тому, щоб зробити місцеві громади більш дієвими.

В майбутньому ми очікуємо цікавих проектів і сподіваємося на відповідальність їхніх авторів.Впевнені, що в найкоротші терміни підходи до місцевого самоврядування та участь у цьому процесі тих, на кого громада поклала місію керувати її справами, будуть якісно змінюватися.

Фонд чітко сповідує принцип нейтралітету та об’єктивності у прийняті рішень. Ми не підтримуємо жодних політичних сил чи проектів. Умовою підтримки ідей для нас передусім є їхнє суспільне значення та перспектива у майбутньому.

Прес-служба Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк»

Залиште коментар