РАТНІВСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА ВІДЗНАЧИЛА 50-РІЧЧЯ

Щирі вітання та приємні подарунки з нагоди 50-річчя від заснування Ратнівської дитячої музичної школи отримали викладачі та учні освітнього закладу від голови Ратнівської районної ради, члена партії УКРОП Михайла Макарука і Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
Районна рада подарувала музичній школі баян, а Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» придбав ударні музичні інструменти – ксилофон та металофон,  – повідомляє прес-служба УКРОПу.


Урочистості відбулися у районному будинку культури. На свято завітали перші викладачі музичної школи Наталія Лендєл і Петро Карпук, які нині проживають за межами Волинської області та вирішили віддати шану своїм послідовникам, які впевнено та натхненно продовжують навчати музичній грамоті дітей з усієї Ратнівщини.
Директор Анатолій Кульбачинський ознайомив учасників дійства з історією музичної школи, розповів про досягнення своїх попередників, викладачів та учнів освітнього закладу. Наразі діти мають змогу відвідувати заняття школи у будинку культури.
«Школа охоплює музичною освітою більше 300 талановитих дітей, яких навчають 26 викладачів, – зазначив Анатолій Кульбачинський. – Має три філіали у селі Велимче, Щедрогір, Жиричі, де навчається 39 учні і працює 4 викладачі. У ній діє фортепіанно-струнний, народний, духовий, театральний, хореографічний відділи, а також гурток живопису. Відтак школа гордиться виступами учнівського та камерного хорів, трьох духових оркестрів, ансамблів баяністів, скрипалів, бандуристів, оркестру народних інструментів, хореографічних груп, а також жіночого та чоловічого вокальних колективів».
За словами керівника, близько 120 випускників продовжили навчання у вищих навчальних закладах музичного спрямування.
«Нові інструменти доповнять звучання оркестрів музичної школи, щоб вони доносили красу мистецтва усім краянам, і залучали до пізнання прекрасного якомога більше малих жителів Ратнівщини, – зазначив під час вручення нових музичних інструментів від Фонду «Тільки разом» голова Ратнівської районної ради Михайло Макарук. – Укропівці за фінансового сприяння Фонду Ігоря Палиці підтримують стремління дітей до розвитку, професійного становлення і творчої самореалізації. Народ, який береже культурні традиції і прагне до постійного удосконалення, приречений жити у багатій та успішній державі. Музична школа є тим культурним осередком і джерелом творчості, який долучатиме наших краян до високого мистецтва і сприятиме гармонійному розвитку».

Оксана

Залиште коментар