Разом боремося з онкологічними захворюваннями у дітей

Акцію, яка має на меті допомогти лучанам у боротьбі з дитячими онкологічними захворюваннями, підтримав «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк».
БФ «Стопрак» ініціював збір коштів, щоб придбати перший на Волині шейкер для зберігання тромбоцитів. З метою привернути увагу громадськості до цієї проблеми, у Волинському прес-клубі організували прес-конференцію, на яку запросили представників ЗМІ, духовенства, лікаря-гематолога Наталію Кеду.
Президент БФ «Стопрак» Марія Адамчук закликала громадськість не бути байдужими до цієї проблеми. Також вона подякувала тим, хто уже долучився до акції:
«Благодійним фондом «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» надано допомогу сумою 30 000 грн. Це – майже третина вартості шейкера (95 000 грн.), який є вкрай необхідним для порятунку життя маленьких лучан. Представники фонду пропонували придбати цей апарат і оплатити повну вартість, але ми свідомо відмовились. Адже потрібно залучати громадськість до вирішення таких проблем, відроджуючи благодійні традиції. З третиною суми починати збір коштів набагато легше. І я надіюсь, що за два місяці ми зможемо придбати шейкер для Онкогематологічного Центру Волинської обласної дитячої клінічної лікарні».
Своєю чергою, лікар-гематолог Наталія Кеда розповіла, що вони у боротьбі з дитячими онкозахворюваннями препарат є вкрай необхідним. Організм дитини надзвичайно чутливий до хіміотерапії, нездатний самостійно виробляти тромбоцити і потребує донорської крові.  Без шейкера тромбоконцентрат, необхідний в таких випадках, зберігається без перемішування не довше 10 хвилин.
Зауважимо, що благодійний фонд долучився до акції у рамках реалізації програми «Здоров’я лучан – запорука майбутнього». Така діяльність покликана не тільки локально вирішувати проблеми закладів охорони здоров’я, а й привернути увагу громадськості та залучити до благодійності максимальну кількість людей.

Redaktor

Залиште коментар