Разом до перемоги

У 2014 році, коли війна неждано увірвалася в нашу країну, на допомогу армії прийшли прості українці. Люди пересилали гроші на потреби військових, ділилися харчами, підтримували морально.

Волонтерів тоді називали рушійною силою антитерористичної операції. Минуло понад два роки, держава так і не спромог­лася взяти на себе повне забезпечення армії. Волонтери й далі забезпечують усім, що потрібно, тих, хто оберігає наш спокій.

Напередодні Дня Збройних сил України активісти ГС «Спілка воїнів АТО Волині» вчергове вирушили у зону АТО. Голова спілки Олег Твердохліб зазначає: особливість цієї поїздки в тому, що активісти відвідають нашу волинську 14-ту окрему механізовану бригаду та передадуть військовий інвентар.dsc_2079

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» допоміг волонтерам зібрати гуманітарний вантаж. Оскільки місце ротації волинських бійців зазвичай у полі, часто виникають проблеми з постачанням електроенергії. Щоб полегшити будні наших захисників, Фонд придбав дизельний генератор.dsc_2073 Хлопці зможуть заряджати мобільні телефони, щоб спілкуватися з близькими та безперешкодно користуватися іншими пристроями, які працюють від електрики.

img_0010Крім цього, Фонд передав військовий інвентар та надав фінансову підтримку на виготовлення індивідуальних нагород для військово­службовців. Загалом було надано допомогу на суму понад 50 тисяч гривень.dsc_2043

«З Фондом ми співпрацюємо постійно, – констатує голова ГС «Спілка воїнів АТО Волині» Олег Твердохліб. – У нас війна, можна сказати, народна. Мусимо постійно залучати різні патріотичні організації, які нам допомагають. Адже в реальності ситуація зовсім не така, як показують по телевізору. Наша армія і далі потребує допомоги від народу».

Серед гуманітарного вантажу – шкарпетки, що власноруч в’яже 83-річна лучанка, у якої проблеми із зором, та сухі борщі. Волонтери кажуть: везти сирі овочі наразі неактуально, адже в мороз нема де їх зберігати, а суху суміш залив гарячою водою – і борщ готовий до вживання.varta-poryadku

До Дня Збройних сил України волонтери вручили нагороди тим, хто стоїть на сторожі нашого спокою.

«Це народні нагороди для рядових бійців, офіцерського складу, комбрига, який докладає максимум зусиль, аби хлопці були забезпечені найнеобхіднішим, – каже Олег Твердохліб. – Держава вважає, що у верхніх штабах є достойніші, аби отримати нагороди, а вони, може, і на передовій ніколи не були. Ми ж хочемо віддячити хлопцям за те, що вони роблять. Підтримати їхній моральний дух. Коли є хоч якась відзнака за зроблене, з’являється стимул зробити більше».

Сподіваємося, що війна закінчиться найближчим часом і всі, хто захищає державний суверенітет і територіальну цілісність України, повернуться живими та здоровими. Наразі наше завдання – не забувати про тих, хто заради нас ризикує життям. Разом ми – сила.

oksy

Залиште коментар