РІВНЕНЧАНИ ОРИГІНАЛЬНО ЗІЗНАЛИСЯ У ЛЮБОВІ РІДНОМУ СЕЛУ

З нагоди 576-ї річниці першої писемної згадки про село у Рівненській ОТГ встановили знак «Я люблю Рівне». Ідею жителів селища вдалося втілити за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». На урочистості прибув керівник районної організації УКРОПу Микола Оніщук.
Святкові заходи супроводжувалися концертом місцевих аматорів сцени та виступом акторок Волинського театру ляльок Лариси Гарлінської і Світлани Стасюк (дует «Галька і Манька»). Найменші рівненчани розважалися з аніматорами. Крім цього, для рівненчан працювала святкова лотерея та дискотека. 
Керівник районної організації УКРОПу Микола Оніщук у неділю, 15 липня, зумів привітати із святом села не лише рівненчан, а й жителів сіл Руда та Вижгів. Депутат вручив пам’ятні подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» переможцям у різних номінаціях: найстарші і наймолодші мешканці, багатодітні родини, ветерани праці, активісти, найстарші подружні пари, «майстер на всі руки» тощо. 
«Завжди приємно брати участь у таких заходах, де збираються чи не всі жителі села, – зазначив керівник районного осередку УКРОПу Микола Оніщук. – Під час таких урочистостей люди діляться своїми здобутками і планами. А наше завдання – максимально сприяти їм у розвитку».

Оксана

Залиште коментар