Розвиток дітей – запорука майбутнього України

Районні представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – платформа для реалізації проектів та ініціатив громади. За період їхньої діяльності волинянам спільно з Фондом вдалося втілити у життя кількасот проектів. Серед реалізованих справ – покращення благоустрою у населених пунктах області, забезпечення обладнанням навчальних закладів, енергозбереження сільських шкіл, дитсадків, ФАПів, встановлення дитячих майданчиків та інші проекти, ініціаторами яких стала місцева громада. Нещодавно жителі ще одного населеного пункту змогли переконатися: що важко одному – можна вирішити спільно.

Любешівський дошкільний навчальний заклад №3 – найбільший у районі. Його відвідує понад 150 дітей. Тут розвивають кращі традиції виховання здорового покоління, адже знають: саме за дітьми – майбутнє України. Як і в інших державних навчальних закладах, фінансування лишає бажати кращого. Завідувач дитсадком Надія Матейчик зазначає, що основні витрати лягають на плечі батьків. Проте батьківських коштів не вистачає для того, щоб повністю забезпечити потреби навчального закладу.

Ініціативна група дитсадка на чолі з Надією Матейчик звернулася у любешівське представництво Фонду з проханням посприяти розвитку матеріально-технічної бази. Зі слів завідуючої, телевізор, придбаний ще при заснуванні садка, не працює понад 10 років. Через це при проведенні семінарів, районних методичних заходів, педагоги не мали можливості робити презентації. Системний блок, яким користувалися у садочку, вийшов з ладу і за висновками спеціалістів не підлягає  ремонту. До додаткових незручностей та витрат призводить відсутність принтера. Так як вихователям постійно потрібно роздруковувати дидактичний матеріал для занять з дітьми, вони змушені були користуватися послугами приватних підприємств.

В рамках проекту «Ініціативні громади» активні любешівці спільно з Фондом  реалізували проект «Розвиток дітей – запорука майбутнього України». На умовах співфінансування закупили плазмовий телевізор, системний блок та кольоровий принтер. Реалізований проект – спільна перемога, покликана покращити якість освіти та розвиток дітей.

У районних представництвах Фонду завжди людно. Сюди приходять з найрізноманітнішими проектами та пропозиціями. Кожна ініціатива громади розглядається працівниками Фонду. Найактуальніші з них отримують підтримку та втілюються у життя. Адже лише об’єднавши свої зусилля, ми зможемо змінити життя на краще.  

 

tilkyrazom

Залиште коментар