Розвиваючі меблі для дошкільнят

Для дитячого садка села Новосілки Турійського району придбали розвиваючі меблі. Проект громада реалізувала спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Презентував результати співпраці радник голови Волинської обласної ради, очільник фракції УКРОП у Волиньраді Вячеслав Рубльов. 
Дитсадок у Новосілках розташований у місцевій школі. Тут навчається 60 дітей. Завідувач Наталія Ільчук розповідає: меблі, що були закуплені 40 років тому, вже відслужили своє. Тому реалізація цього проекту – важливий крок у розвитку дітлахів. Граючись, дошкільнята  можуть  уявити себе в ролі перукарів, медиків, водіїв і кухарів

– Дякуючи таким людям як Ігор Палиця, який звертає увагу на простих людей, ми живемо. Мені дуже шкода, що ми не можемо дати нашим дітям такого розвитку, який є в містах. Але ми намагаємося з усіх сил дати нашим дітям найкраще, каже завідувач.

Після успішної реалізації цього проекту, директорка та вихователі хочуть аби для їхнього дитсадка придбали ноутбук, бо комп’ютерної техніки в садочку взагалі немає. А мешканці села, які прийшли оцінити результати реалізованого проекту, просять Вячеслава Рубльова допомогти із облаштуванням освітлення та транспортним сполученням.
«Від села до дороги на Турійськ – 3,5 км, а до траси Ковель-Ягодин – 8,5. В таких умовах нам треба їхати в лікарню, в райцентр на ринок. Вже років з 10 в нас немає автобуса, яким можна дістатися в Ковель або в Турійськ», – розповідає місцева мешканка Ніна Поляк. 
Та додає: в сусідньому селі Окунин, де проживає більше сотні людей, досі немає жодного освітлення. Вячеслав Рубльов переконує людей: усі проблеми можна вирішити, якщо робити це спільно.
«Щоб освітити Окунин, потрібно аби сільська рада написала лист-звернення до обласної ради з проханням про виділення коштів. З обласного бюджету надійдуть гроші на проведення освітлення, але ви тут, на місці, маєте знайти гроші на те, щоб освітлення провести, – розповідає Вячеслав Рубльов. – Що ж до транспортного сполучення, то цю проблему можна вирішити лише після приєднання вашого села до Луківської ОТГ. Голова громади може розглянути звернення щодо поновлення автобусного маршруту. На жаль, на рівні облдержадміністрації це питання не вирішується – чиновники не мають впливу на перевізників, і останні просто відмовляються брати участь в конкурсі на маршрут. Тому вашому селу потрібно якнайшвидше об’єднуватися аби вирішити ваші проблеми».

tilkyrazom

Залиште коментар