«Шабля 3х3»: визначено переможців турніру серед школярів

13 березня в Луцьку відбулися баскетбольні змагання серед школярів «Шабля 3х3», в яких взяли участь спортсмени з 16 загальноосвітніх шкіл.

Близько ста юних баскетболістів були поділені на чотири групи по чотири команди в кожній, пише сайт БК “Лучеськ”.За підсумками ігор на груповому етапі визначили 8 команд, які за принципом плей-офф продовжили боротьбу за перемогу. Пари чвертьфіналістів мали такий вигляд:

Луцький ліцей № 27 проти Волинського обласного ліцею з ПВФП ім. Героїв Небесної Сотні;

Луцький ліцей № 28 проти ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25;

ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей проти Луцька ЗОШ І-ІІ ступенів № 11 – колегіум;

ЛНВК № 26 проти Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19.Після групового етапу відбувся «Конкур снайперів» серед всіх учасників заходу. В напружених протистояннях перемогу сенсаційно здобув наймолодший з усіх «снайперів», учень ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Ілля Зайчук.

Кожен з чвертьфіналів був напруженим. Особливо варто відзначити матч між ЛНВК № 26 та ЗОШ № 19, оскільки в кожній з команд лідери показували майстерну гру. Менше з тим, більше командних дій було саме у баскетболістів 19-ї школи, які і святкували перемогу. Зрештою, півфінали завершилися з такими рахунками:

Волинський обласний ліцей з ПВФП ім. Героїв Небесної Сотні – Луцький ліцей № 28 – 6:11;

Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 – ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 – 13:7.

Таким чином у «бронзовому» фіналі зустрілися команди школи №22 та військового ліцею. Саме ліцеїсти у безкомпромісній боротьбі і отримали перемогу, здивувавши всіх присутніх жагою до перемоги. А у «золотому» фіналі учні ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 у напруженій кінцівці вирвали перемогу у гравців з Луцького ліцею № 28 з рахунком 18:15. За підсумками турніру організатори нагородили гравців в особистих номінаціях:

Найкращий нападник – Ігор Сокол (Волинський обласний ліцей з ПВФП ім. Героїв Небесної Сотні);

Найкращий захисник – Станіслав Уздиган (Луцький ліцей № 28);

MVP (найцінніший гравець) – Микола Єфімчук (Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19).

Традиційно матчі та конкурси під час «Шаблі» проводили гравці та тренери «Старий Луцьк» за безпосередньої участі в організації «мотиватора» багатьох спортивних заходів в Луцьку, представника Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитра Піддубного.

tilkyrazom

Залиште коментар