Ще 437 дітей з Волині оздоровилися в «Артеку-Буковелі»

Друга зміна обдарованих і талановитих дітей з різних куточків Волині фінішувала у міжнародному дитячому таборі «Артек-Буковель». Цього разу ще 437 школярів за свої знання та здобутки в навчанні дістали нагоду побувати в самому серці Карпат, оздоровитися, насолодитися дивовижними краєвидами, знайти багато однодумців, які стали близькими друзями. Десять днів промайнули як мить, сповнена драйвом, креативом, щирими емоціями та дивовижним дозвіллям.

«Відпочинок у Буковелі» – проект Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» з 2012 року. За цей час більш як вісім тисяч талановитих, а також особливих дітей відвідали «Артек-Буковель», який залишився яскравим спогадом для кожного з них.

Десятикласниця Аня Налепа вперше побувала у Буковелі ще дванадцятирічною, а цьогоріч отримала можливість відвідати Карпати за зразкову наукову роботу з біології. Крім того, дівчина  є призером конкурсу «В об’єктиві натураліста».

– За п’ять років, протягом яких я побувала в «Артеку-Буковелі», маю безліч спогадів та гарних емоцій, нових знайомств і відданих друзів. Спочатку це був просто «Буковель», з більш суворими вожатими та менш насиченою програмою. Коли став «Артек-Буковель», багато чого змінилося: з’явилося більше розваг, конкурсів, усе перебування дуже цікаве і драйвове. Можна показати себе і в мистецькому конкурсі, і в інтелектуальному, а також спортивному. А ще – вожаті тепер наші друзі більше, ніж виховники. З ними легко і приємно спілкуватися, вигадувати кричали. Назву нашого 24-го загону придумали спільно, вийшло креативно: «Summer бойки». Тому всім-всім школярам хочу побажати натхнення до навчання, впевнених перемог, а про нагороду ви не пошкодуєте: відпочинок в «Артеку-Буковелі» залишиться найяскравішим спогадом назавжди, – захоплено розповідає Аня.

Волинські діти талановиті у всьому, якщо здобувають перемогу, то залишаються лідерами назавжди. Історія Богдана Лугініна, який цьогоріч закінчив восьмий клас луцької гімназії №14, – яскраве свідчення цього. Починаючи з п’ятого класу, хлопець постійно бере участь в олімпіадах з математики та інформатики, у яких виборює призові місця. Він також є активним учасником різноманітних конкурсів з точних наук, результатами яких може пишатися. За свої таланти і здобутки в навчанні Богдан має можливість оздоровитися та відпочити у Карпатах.

– Друга зміна була найсильнішою і найдружнішою, – каже хлопець. – Найбільше запам’яталося представлення нашого загону – дуже яскраве і феєричне. І хоча я схильний до точних наук, мені сподобалося брати участь у найрізноманітніших музичних, творчих і танцювальних конкурсах.  А ще хочу відзначити, які в нас були сучасні вожаті Марина та Аліна. Ми відразу здружилися, дуже шкода було прощатися з ними по завершенню зміни. Усім однокласникам та решті волинських школярів хочу побажати: вчіться, здобувайте перемоги, бо відпочинок в «Артеку-Буковелі» вартує того.

Координатор проекту «Відпочинок у Буковелі» Оксана Демчук розповіла, що ця зміна була надзвичайно насиченою, а вожаті дуже тішаться, коли приїжджають волинські діти.

– У наших артеківців практично не було жодної вільної миті. Вони весь час були задіяні в творчих конкурсах і музичних марафонах, інтелектуальних змаганнях та іграх, спортивних квестах та флешмобах. Піднімалися на гору Буковель, милувалися найвищими вершинами Карпат з оглядових майданчиків. Крім того, відзначали в таборі й свята – День української культури, День захисту дітей. Феєричними були представлення та закриття зміни із неймовірним гала-концертом та дискотекою, зі шквалом позитивних емоцій. Як розповідали самі діти, вони відпочили на повну, і цього заряду їм вистачить на цілий рік, – каже Оксана Демчук.

Також вона зазначила, що це вже друга зміна школярів з Волині цього року. Під час першого весняного заїзду в травні 345 наших дітей побували у «Артеку-Буковелі». Третій заїзд заплановано на осінь. Це ще понад 200 дітей. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» продовжуватиме проект «Відпочинок у Буковелі» й надалі, щоб талановиті та обдаровані, а також особливі юні волиняни мали змогу відпочити та оздоровитися. Це гарний стимул до нових перемог і звершень у навчанні.

tilkyrazom

Залиште коментар