Шкільні роки – найкращий період життя

Школа I-II ступенів села Чевель Старовижівського району відзначила свою 85-ту річницю.  До вітань долучився Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”.

Місцеві жителі розповіли, що традицію відзначати річниці функціонування закладу започаткували 15 років тому. Ініціатива святкування належала випускникам школи. Директор навчального закладу Олександр Добиш, розповів, що у селі та школі на ці зустрічі чекають з неабияким нетерпінням.
«Випускники нашої школи, серед яких і Віктор Смолярчук, зуміли відродити гарну традицію. Вперше, захід організували у 2003 році. Відтоді, ці зустрічі стали традиційними, вони наповнені теплим спілкуванням та спогадами про найкращий період життя – шкільні роки», – розповів Олександр Добиш.
Не стала виключенням і цьогорічна зустріч. Урочистості традиційно відбувалися у місцевому будинку культури. На святкування завітав депутат Волинської обласної ради від УКРОПу  Михайло Імберовський.
У вітальному слові він наголосив, що нині, як ніколи важливо, щоб у школі панувала атмосфери довіри та взаєморозуміння, адже діти потребують першочергової підтримки та захисту.
«Недивно, що шкільні роки назавжди залишаються у пам’яті, адже саме в цей час усі ми досягали першого успіху і зазнавали перших невдач. Найголовніше, щоб поряд завжди був мудрий вчитель, наставник та розрадник. Усі ми переживаємо надзвичайно складні часи, а діти особливо вразливі до зовнішніх збудників. Саме вчитель допомагає подолати страхи і труднощі. Приємно, що у вашій школі панує атмосфера довіри, підтримки, ідея спільної роботи на результат. Певен, що саме такі навчальні заклади заслуговують на першочергову підтримку», – зазначив Михайло Імберовський.
В дарунок від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» школа отримала ноутбук. В свою чергу, помічник депутата Віктор Смолярчук подарував шкільній бібліотеці добірку художніх творів для малечі та дітей старшого віку.

 

tilkyrazom

Залиште коментар