
Школа-ліцей №22 відствяткувала 25-річчя
08 листопада у ЛНВК «ЗОШ I-III ступенів №22 –ліцей» відбувся святковий концерт з нагоди 25-річчя навчального закладу.
Школа гордиться своїми випускниками, які є переможцями та призерами міських, обласних, Всеукраїнських олімпіад, спортивних змагань, творчих конкурсів. Про це під час вітального слова розповів директор навчального закладу, заслужений працівник освіти Василь Ольхович.
«Найбільш хвилюючим є свято, якого не знайдете в жодному календарі, яке проходить через душу кожної дитини і вчителя – День народження колективу. Сьогодні навчальний заклад № 22 святкує свої перші 25 років», – розповів директор ліцею №22. До слова, педагогічний колектив школи нараховує 21 педагога зі званням «старший вчитель» та 20 зі званням «учитель-методист».
Привітала школу зі святом від імені засновника благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» заступник голови правління Ірина Констанкевич:
«Нехай школа ще не раз відкриває свої двері для першокласників, а здобуті знання дозволяють випускникам ставати студентами найкращих вищих навчальних закладів. Бажаю натхнення, благополуччя і міцного здоров’я усьому педагогічному колективу та процвітання Вашому навчальному закладу» – йшлося у вітальному листі народного депутата України Ігоря Палиці.
Сучасний ноутбук та проектор – такі подарунки отримала школа від засновника фонду у рамках реалізації програми «Луцьк – центр сучасної освіти і науки».




Залиште коментар
Для того, щоб залишити коментар вам необхідно увійти.