До школи – з подарунками та гарним настроєм

У Маневичах випускники дитсадка отримали подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Свято із промовистою назвою «Перші кроки до школи» відбулося 5 жовтня 2016 року в актовій залі Маневицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Андрія Снітка. У невимушеній атмосфері майбутні першокласники знайомилися зі школою та першим учителем. На зустріч були запрошені майбутні випускники ДНЗ, батьки, дирекція школи та учні четвертих класів з класоводами, які, власне, й організували свято.

dsc06092

Спочатку було тепле знайомство та привітання від класоводів. Продовжив свято концерт із загадками, піснями, віршами, конкурсами та  маленькими постановами від четвертокласників. Шкільна актова зала, розрахована на 200 осіб, була переповнена запрошеними та гостями свята.

dsc06082

Завершальним етапом святкового дійства стали слова привітання від дирекції школи та керівника маневицького представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Надії Борисюк. Надія Костянтинівна вручила майбутнім першокласникам подарунки, за які щиро дякували батьки та майбутні першокласники. Приємні спогади про першу зустріч зі школою залишаться у дітей до Першого дзвінка.

dsc06112 dsc06110 dsc06105

 

oksy

Залиште коментар