ШКОЛЯРІ З ЛУЦЬКА ЇДУТЬ У БУКОВЕЛЬ на відпочинок

На гірський курорт Буковель днями поїдуть луцькі школярі. Такі оздоровчі поїздки вже четвертий рік поспіль організовує Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» у рамках програми «Здоров’я лучан – запорука майбутнього».

Цьогоріч набратися сили та насолодитися карпатською природою отримали можливість 750 обдарованих дітей з різних шкіл Луцька та 350 дітей з сімей учасників АТО.

Зауважимо, за три роки існування такого проекту Фонд запропонував для лучан 5 100 путівок. 3100 надали для школярів, а 2000 – для працівників освіти, культури, медицини та інших категорій лучан.

Цими днями для батьків, діти яких отримали путівки в Буковельське літо, провели лекцію –інструктаж. Представники Фонду та медичні працівники розповіли про технічні моменти, а голова правління Фонду,Олександр Товстенюк додав, що конкурс існує вже декілька років та не призупинятиме свого існування і в майбутньому.

«Від імені Ігоря Петровича Палиці хочу подякувати батькам, за те, що ви виховуєте своїх дітей, допомагаєте їм та мотивуєте до навчання. Приємно, що проект зацікавив вас та дуже добре, що є школярі, які вже третій рік поспіль їдуть на відпочинок. Засновник Фонду «Новий Луцьк» завжди підтримував талановитиу молодь, аби у них був стимул та мотивація до подальшого розвитку і не зникало бажання вчитись. Проект діятиме і надалі, та відбуватиметься, як і усі конкурси Фонду, прозоро. Якщо дитина сумлінно навчається, вона матиме можливість кожного року їздити на таке оздоровлення. Найголовнішими пріоритетами у роботі Фонду є забезпечення рівних можливостей серед конкурсантів та справедливий відбір переможців, тому, брати участь у конкурсах Фонду мають можливість усі охочі, достатньо тільки добре вчитись та мати відповідні перемоги», – прокоментував Олександр Товстенюк.

Дітям Олександр побажав гарних вражень, нових знайомств та позитивних емоцій. Варто зауважити, що днями найкращі випускники Луцька від Фонду Ігоря Палиці отримали премії за перемоги у конкурсах-захистах, олімпіадах, турніріах у 2014-2015 роках.

Своєю чергою, Ірина Катюха, учениця ЗОШ№5, зазначила, що такі поїздки мотивують її до навчання. Дівчинка відвідає табір у Буковелі вже втретє.

«Їду в Буковель уже втретє. Там дуже чисте повітря, гарна природа. Відпочинок у Буковелі дає мені багато нових вражень та ідей. З усіма, з ким познайомилась у попередні роки, підтримую зв’язок, ми спілкуємось та ділимось враженнями», – зазначила дев’ятикласниця.

Учениця ЗОШ №5 Юлія Януль вперше поїхала у Буковель за заслуги у бальних танцях, – цьогоріч за перемогу у обласній олімпіаді.

«Звісно, вчитись заради такого відпочинку хочеться, у Буковелі мені дуже сподобалось, я зустріла багато нових людей і зараз вони є моїми кращими друзям», – зауважила дівчина.

Серед присутніх на зустрічі були родини тих чоловіків, які перебувають у зоні АТО.

Так, тато 11-річного Владислава Наумчука відстоює цілісність України у зоні АТО. Тож, на захід хлопчик прийшов разом із мамою Тетяною. Зі її слів, про оздоровлення сина жінка задумувалась раніше, однак, в силу того, що він був надто малого віку, не було такої можливості.

«Наразі мій син достатньо дорослий, аби їхати на відпочинок самостійно, без батьківського нагляду. Як на мене, такий проект є надзвичайно важливий, адже дитина має змогу перебувати у колі своїх ровесників, оздоровлюватись, відпочивати, брати участь у конкурсах та пізнавальних іграх», – каже мама.

Тим часом, Влад зізнається, що вже не може дочекатися майбутньої поїздки, попри те, що поки не знає, що його чекає у поїздці, бо іще жодного разу не був в горах, однак, сподівається, що проведе час цікаво та із користю.

Обдарований 13-річний Богдан Янчук вміє дуже гарно малювати. Хоча його мама Оля каже, мовляв, самотужки виховати обдаровану дитину важко. Раніше відправляла сина на самостійний відпочинок, але допомогою спонсорів не користувалась ніколи. Тому, на її думку, такий подарунок, як відпочинок в Буковелі, – це величезна допомога для сімей, які, опинилися в доволі складних обставинах.

«Та й бачу, що діти залюбки хочуть туди їхати. Всі намагаються займати призові місця у змаганнях, щось роблять для цього», – зазначила жінка.

Тато 11-річного Руслана Савоніка пішов добровольцем у зону АТО. Як розповіла його мама, Алла, хлопчик дуже полюбляє спорт, займається рукопашним боєм, й навіть зайняв призове перше місце на Чемпіонаті Європи. Має багато медалей та нагород. Руслан із задоволенням готується до поїздки, адже там буде довгоочікувана можливість поєднати улюблений спорт та якісний відпочинок, а також випробувати власні сили у змаганнях.

Окрім, власне, путівки, дітям учасників АТО Фонд Ігоря Палиці профінансував ще й дорогу до табору і додому.

УСІ ФОТО

Redaktor

Залиште коментар