Сонячні роботи «дітей дощу»

Аутизм – досить поширений на сьогоднішній день діагноз. Дітей з цим захворюванням часто називають «діти дощу». Сьогодні більшість психологів вважають аутизм хворобою, пов’язаною із порушенням розвитку мозку. Проте дуже часто люди з аутизмом мають високий інтелектуальний рівень і надзвичайні здібності.

2 квітня. в рамках Всесвітнього дня розповсюдження інформації про аутизм, члени ГО «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята» спільно з Луцькою міською радою провели благодійну виставку-продаж творчих робіт дітей та молоді з аутизмом «Умілі янголята». Традиційно до заходу долучився Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

  • Фонд рік за роком підтримує «янголят». Спільно ми реалізовуємо цікаві проекти. У Фонді завжди відкриті до потреб та інтересів особливих дітей»,– зазначила головний менеджер у соціальній сфері Світлана Синюк та вручила представникам організації сертифікат на п’ять тисяч гривень.

Радник луцького міського голови Ігор Поліщук подякував ГО «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята» за співпрацю та зауважив, що надалі вона буде ще тіснішою.  Він зазначив, що в минулому році діти їздили на фестиваль в Туреччину, така ж поїздка буде організована й цьогоріч. Ігор Поліщук вручив представникам організації сертифікат, який включає всі витрати на неї.

Кожен присутній отримав хмаринку синього кольору, яку власноруч виготовляли «янголята». Невеличкий виріб із фетру символізує діток, які потребують підтримки та розуміння від суспільства.

.

 

 

Оксана

Залиште коментар