«Співай за мрію»: лучан та гостей міста запрошують на масштабне святкове дійство

0З лункою піснею, гарним настроєм та багатьма подарунками завітає літо до обласного центру Волині. 1-2 червня на Театральному майдані Луцька відбудеться гала-концерт учасників обласного телевізійного пісенного конкурсу «Співай за мрію». Початок святкового дійства 1 червня  о 13 годині.

Організаторами конкурсу «Співай за мрію» є Телерадіокомпанія «Аверс», Фонд Ігоря Палиці «Тільки Разом» та Департамент культури Луцької міської ради.

 Стартував конкурс 1 листопада 2018 року. Упродовж семи місяців усі охочі школярі Волині демонстрували свої таланти на телеканалі Аверс.

Всього участь у конкурсі взяли 119 юних волинян. Згідно з Положенням про конкурс фіналістів обирали глядачі шляхом голосуванням у Facebook. Конкурсант, який набрав найбільше лайків отримає путівку в Міжнародний дитячий центр «Артек-Буковель».  Діти, які посіли 2-ге й 3-тє місця отримають цінні призи. Зазначимо, що цікаві й корисні подарунки отримають усі фіналісти.

Проте на конкурсантів чекає приємний сюрприз і багато подарунків. Серед учасників виявилося дуже багато талановитих дітей. Тому організатори додали ще сім номінацій. Відповідно й збільшилася кількість призів: 4 конкурсанти отримають путівки в «Артек-Буковель», а 3 конкурсанти – грошові сертифікати.

Зазначимо, ніхто з учасників пісенного конкурсу не лишиться без уваги. Адже усі 119 конкурсантів отримають пам’ятні подарунки й сувеніри.

Не доведеться сумувати й глядачам. Упродовж двох днів на Театральному майдані буде діяти зона безкоштовних майстер-класів з ліпки глиною, плетіння з сіна, тату хною та ін. Також на святі буде фотозона, на якій працюватиме професійний фотограф.  Тож відвідувачі гала-концерту зможуть зробити світлини, щоб закарбувати в пам’яті святкову мить. Усі фотознімки згодом можна буде  переглянути на сайті Фонду та зберегти їх для сімейного архіву.

Мрії збуваються. І ви в цьому можете переконатися. 1-2 червня, Театральний майдан Луцька, Зустрінемо літо разом!

tilkyrazom

Залиште коментар