Спорт як стиль життя

Популяризація здорового способу життя та залучення місцевих жителів до занять спортом – пріоритети роботи громадської організації Спортивно-патріотичного клубу «Олімпія», що другий рік успішно функціонує у Княгининку Луцького району. Наразі в клубі культивується футбол. Із членів громадської організації сформовано дві дитячі та одну дорослу команди футболістів, які не просто грають в улюблену гру, а й достойно представляють Княгининок на рівні району та області.

Завдяки ініціативі голови організації  Олександра Кушнірчука та підтримці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» і політичної партії УКРОП вдалося покращити матеріальну базу спортивного клубу.  На умовах співфінансування княгининівськім футболістам придбали нові м’ячі, спортивні костюми, футбольну форму. Загальна вартість проекту – понад 30 тисяч.

  • Я дуже люблю футбол. Ідея створити футбольний клуб у мене була вже давно, бо в селі раніше не розвивався цей вид спорту. ГО «Олімпія» ми зареєстрували в липні 2016 року. Наразі у клубі займається близько 60 людей. Це дорослі та діти з Княгининка й навколишніх сіл. Тренують їх досвідчені футболісти, – розповідає керівник «Олімпія» Олександр Кушнірчук. – Ми маємо багато перемог. Торік діти виграли чемпіонат району з футболу в віковій категорії 10 років. Доросла команда – фіналісти кубку з футзалу. Минулого року ми виграли чемпіонат району. Практично в усіх змаганнях у яких ми беремо участь здобуваємо перемоги або призові місця.  

Пан Олександр зазначає, що на початку створення організації працювати було нелегко. Адже стартували з нуля. Відповідної інфраструктури для тренувань в селі нема. Футболісти одягнені хто в що. Через інтенсивні заняття, що їх проводять тричі на тиждень, м’ячі швидко зношуються. Це й спонукало голову організації звернутися з проектом у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Проект реалізовували на умовах співфінансування Фонду, членів організації та батьків, чиї діти відвідують заняття. Спільними зусиллями вдалося придбати футбольні м’ячі, 25 вітрівок, 20 комплектів форми, 20 спортивних костюмів.

Куратор проекту, представник партії УКРОП у Луцькому районі Наталія Рубльова відмітила, що княгининівська громада дбає про розвиток свого краю. Спільно з Фондом ініціативним мешканцям удалося реалізовано низку проектів. Вони спрямовані на розвиток освітньої та медичної галузей, популяризацію спорту та здорового способу життя.

tilkyrazom

Залиште коментар