Спорт – запорука успіху

Насиченими спортивними подіями видалися перші літні дні в Луцьку. У неділю, 2 червня, на новому футбольному полі мікрорайону Вересневе відбулася фінальна частина І Міжнародного турніру з футболу «KROSHU CUP – 2019» (U-13) серед дітей 2006 р. н. Цього ж дня завершився Міжнародний турнір з волейболу, присвячений Дню захисту дітей, який проходив у Волинській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі. До організації спортивних заходів долучився Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», який завжди підтримує кращі ініціативи щодо розвитку культури, здоров’я та спорту.

Міжнародний турнір з футболу тривав з 31 травня по 2 червня.  Участь у змаганнях взяли 8 команд: КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради», «Локомотив» (м. Київ), «Сконто» (м. Рига, Латвія), СК «Каліш» (Польща), ДЮФК «Волинь» ( м. Луцьк), «Мункач» (м. Мукачево), «Рух» (м. Винники), ДЮФЛ «Волинь-07» (Луцьк).

Після трьох днів змагань упевнену перемогу отримали їх господарі – команда КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» під керівництвом тренерів-викладачів Мельника М. П. та Мельничука П. М. Команди-призери нагороджені медалями та кубками. Відзначені футболісти у номінаціях: «Кращий захисник» – Шевчик Марк (ДЮСШ №2), «Кращий воротар» – Коваленко Микита («Локомотив»), «Кращий нападник» – Демчук Олег («Волинь»), «Кращий гравець» – Блащицький Міхал («Каліш»),  яким вручили фірмові статуетки.

 

Міжнародний турнір з волейболу, присвячений Дню захисту дітей зібрав 11 команд з яких 6 змагались у віковій категорії 2007 р. н. та 5 у віковій категорії 2006 р. н. 
Серед команд 2007 р. н. місця розподілились наступним чином:
1  місце – Гродно (Польща),
2 місце – Луцьк 1,
3 місце – Калинівка (Вінниця),
Серед команд 2006 р. н.:
1 місце – Гродно 1 (Польща),
2 місце – Луцьк,
3 місце – Мукачево (Закарпатська обл.).

Представник Фонду Піддубний Дмитро розповів, що  Фонд не лише  підтримує різноманітні спортивні змагання, а й організовує турніри з волейболу та міні-футболу серед школярів. Торік Фонд започаткував такі ж турнірі серед вчителів та батьків учнів луцьких шкіл, які стали традиційними.

 «Засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця вболіває за розвиток Волині та Луцька. Днями виповнюється 8 років відколи Фонд розпочав свою роботу. За цей час зроблено дуже багато. Реалізовано тисячі проектів на більше ста мільйонів гривень. Вагому увагу Фонд приділив сфері спорту. Це будівництво спортивних комплексів у районах Волині,  міні-утбольних полів у двадцять одній школі Луцька, облаштування  майданчиків для занять у стилі street workout та встановлення тенісних столів у всіх мікрорайонах обласного центру. Долучився Фонд і до реконструкції стадіону в мікрорайоні Вересневе, виділивши понад 300 тис. грн. За ці кошти облаштували трибуни та розфарбували стіни стадіону. Тобто Фонд створює  належні умови, аби лучани могли займатися фізичною культурою та спортом»,  – резюмував Дмитро Піддубний.

tilkyrazom

Залиште коментар