Справжнє свято творчості і мистецтва влаштували для лучан вихованці луцької школи

19 квітня на сцені Волинського облмуздрамтеатру  відбувся творчий звіт художніх колективів луцької загальноосвітньої школи №11, присвячений 25-й річниці Незалежності України. Це важлива та відповідальна подія для учнів школи, їх батьків та вчителів.
Свої таланти презентували 6 зразкових колективів цього навчального закладу. Їхні виступи не залишили байдужими жодного глядача.

У фойє організували виставку, де презентували різьблення по дереву, вишивку, живопис, аплікацію, декупаж та ін. Вироби виготовили власноруч діти, займаються у художньому колективі «Народні ремесла»

Концертну програму побудували таким чином, аби показати глядачам, наскільки насичене і різноманітне творче життя школи.

За кошти фонду розвитку «Ерудит» для концерту закупили взуття для бальних танців, сукні, тканину, пошили народні костюми та облаштували декорації.  Фонд навчального закладу створили в жовтні за підтримки Офісів розвитку кварталу Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», співпраця з якими триває. Також до творчого заходу залучили студентів-фотографів, які висвітлювали захід.

Як зазначила голова правління фонду розвитку «Ерудит» Наталія Гунько, такі творчі звіти є дуже важливими для їхнього навчального закладу :

«Такі звітні концерти, безумовно, популяризують і піднімають рівень школи. Сьогодні на нашому творчому заході присутні представники управління освіти, депутати Луцької міської ради, заступник міського голови, депутат обласної ради та представник з Польщі. Це дуже високий рівень, діти та батьки задоволені та щасливі».

Зараз фонд розвитку навчального закладу активно працює, втілює різноманітні програми та проекти. Його засновники знайомляться з меценатами і благодійниками, залучають кошти.

 

oksy

Залиште коментар