Стадіон “Авангард” готується приймати міжнародні змагання

Уже у вересні на стадіоні «Авангард» планують організувати Міжнародний чемпіонат з легкої атлетики, а наразі там тривають ремонтні роботи.

Так, ще на початку літа відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Федерацією легкої атлетики та Фондом Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Наслідком підписання такої угоди має стати повноцінна реконструкція стадіону «Авангард» та здобуття сертифікату другої категорії міжнародного класу, що дозволить організовувати і європейські, і світові змагання.

Ремонтні роботи тривають. На доріжки навколо футбольного поля уже нанесли перший шар покриття, ретельно готуються до встановлення обладнання, яке передадуть з Києва: жердини для стрибків, колодки, бар’єри та інший необхідний інвентар.

Аби подивитись, як тривають роботи і перевірити, чи готовий стадіон до влаштування обладнання до Луцька завітав головний секретар Федерації легкої атлетики в Україні Михайло Медвідь та міжнародний вимірювач, єдиний спеціаліст в Україні, який перевіряє правильність будування легкоатлетичних арен майстер спорту Іоланта Хропач. Про це повідомляють у прес-службі Фонду Ігоря Палиці.

«Найголовніше розмістити правильно зробити розмітку для усіх бігових доріжок і секторів, а після цього провести міжнародну сертифікацію, це дасть можливість вносити отримані на цьому стадіоні результати у міжнародну статистику», – зауважила Іоланта.

Михайло Медвідь зазначає, що приємно здивований, що розвитком спорту зацікавились у Луцьку, адже багато років в Україні на цю справу фактично не виділялося коштів.
«Я вже не вперше на цьому стадіоні, приїздив знайомитися з інфраструктурою навесні. Зараз помітно, що відбуваються роботи. Я дійсно радий, що спільними зусиллями Фонду, Федерації та небайдужих людей ми зможемо відродити легкоатлетичний вид спорту. Наразі готуємо до відправки обладнання, без якого неможливо проводити ні тренування, ні змагання. А вже у вересні плануємо привезти у Луцьк змагання міжнародного рівня», – зазначив Медвідь.

Голова правління Фонду «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк , який сам займається спортом щодня, постійно відслідковує процес проведення ремонтних робіт.
«Реконструкція «Авангарду», який отримає сертифікат другої категорії міжнародного класу, дасть нам можливість організовувати міжнародні змагання, фіксувати рекорди України. Усе це – перспективна справа для міста. Аналогів таких спорткомплексів в Україні немає, стадіон у Кіровограді має умовно другу категорію, а на стадіоні «Олімпійський» немає метального сектору. Взагалі, спорт – пріоритетний напрям у діяльності Фонду. До прикладу, ми облаштовуємо футбольні поля у школах, майданчики для занять спортом, аби діти та молодь розуміли, що вони можуть піти пограти у футбол, потренуватися, а не займатись непотрібними речами», – зазначив Олександр.

DSC_0178 DSC_0203 DSC_0207 DSC_0244

Redaktor

Залиште коментар