Свято для особливих дітей влаштували у Луцьку

Заходи до Всесвітнього дня людини із синдромом Дауна відбулися 21 березня у спортивно-оздоровчому комплексі «Адреналін-Сіті», повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

Для того, щоб розвивати творчі здібності дітей із синдромом Дауна та допомагати їм соціалізуватися, подарунки особливим дітям підготував Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Відтак, до сьогоднішнього свята Фонд підготував подарунки, що найкраще відповідають творчим настроям особливих діток: фарби, папір, пензлики — усе необхідне для творчого процесу.

«Ми знаємо, що у душах діток багато світла та добра, яке переноситься на папір. До цього процесу хотілося б долучити і художників, які могли б навчити діток сучасним технікам малювання, щоб вони могли вповні розкрити свій талант. Тому наш Фонд вирішив допомогти і в цьому, подарувавши вам не лише «вудочку», якою можна ловити рибку, а й вмілих рибалок. Тому ми готові профінансувати майстер-класи художників», — повідомила Ірина Констанкевич.

Розповіла вона і про другу частину подарунку особливим діткам, зауваживши, що важливим є оздоровлення та відпочинок. Так, на волинських дітей із синдромом Дауна радо чекає Буковель. Ірина Констанкевич побажала, аби свято у дітей було не лише сьогодні, а й впродовж усього року, а Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» у цьому допомагатиме. На її думку, краще зробити одну добру справу, аніж лише говорити про багато хороших речей. Так, вона зазначила, що хотілося б, аби міська влада більше уваги присвячувала проблемам дітей із синдромом Дауна, адже інтеграційний центр для дітей з особливими потребами досі не створений, попри те, що розмови про це тривають не один рік.

Redaktor

Залиште коментар