Синергія небайдужих сердець

«День кварталу» – проект Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», який об’єднав тисячі лучан у вирі свята. Започаткували проект у 2017 році, як своєрідну подяку небайдужим людям, які разом з Фондом із 2011 року змінювали Луцьк на краще. З легкої руки самих лучан День кварталу назвали сімейним святом.

Торік дійства відбувалися на ЛПЗ, Вересневому, 40-му і 33-му мікрорайонах. Цьогоріч святкували на Привокзальному, Кічкарівці, Дубнівській. Три вересневі неділі поспіль Фонд дарував  пісні, розваги, змагання, частування та подарунки. Особливо приємно, що цього року до проведення свята долучилися спонсори – депутати та комерційні структури міста.

Гіпермаркет будівельних матеріалів «Нова лінія» підтримав Дні кварталу в трьох мікрорайонах. Зокрема, переможці шкільних футбольних турнірів отримали від «Нової лінії» офіційний м’яч з фіналу Ліги чемпіонів 2018, який відбувся у Києві, на стадіоні «Олімпійський»,  футболісти  шкіл №№15, 1, 17 та юні актори Творчої студії Наталії Журавльової – термочашки та селфі-палки.

Директор гіпермаркету Дмитро Лифар і комерційний директор Оксана Вознюк вручили сертифікати на покупки найактивнішим головам ОСББ та ОСН. Також «Нова лінія» долучилася і до найбільш інтригуючої частини заходу – розіграшу подарунків, надавши  ще два сертифікати.

Партерами заходу стали: магазин техніки  Iсitу, який співпрацює з Фондом тривалий час,  мережа тренажерних залів «Станок», музичний  магазин «MEDISON RENT». Вони люб’язно надали подарунки для розіграшу – зарядні пристрої, сертифікат на відвідування тренажерної зали та вокальний мікрофон.

Підтримав  День кварталу депутат Луцької міської ради, засновник волонтерського центру «Серце Патріота» Сергій Балицький. Завдяки його участі були розіграні фритюрниця, пароварка, йогуртниця, портативний DVD-плеєр. Депутат Волинської обласної ради Сергій Леонтьєв для розіграшу надав планшет. З ініціативи депутата Луцької міської ради Сергія Шкоди була розіграна газова колонка BOSCH від підприємства «Бош-тепло».

Крім цього розіграли подарунки від Віталій Кварцяного й Федерації футболу Волині  – м’яч з автографами Віталія Володимировича та гравців ФК «Волинь» і автобіографічну книгу Кварцяного.  А депутат Луцької міської ради Микола Дендіберін  подарував футбольну форму учням 7 та 13 шкіл.

До організації заходів долучилася громадська організація «Волинський актив молоді», яка  запросила хедлайнерів свята  – народного артиста України Василя Чепелюка,  гурти «100 хвилин», «Рartyfon», квартет «Лучано», етно-гурт «Браво», «Резус Блюз» та їхню чарівну солістку Інну Кириченко, учасницю проекту «Голос країни»  Марію Хурсенко. Гарний настрій гостям свята дарували ведучі Інна Мархевка та Юрко Янчук.

Правду кажуть: «Добрі вчинки спонукають до дій інших». Такі проекти надають додаткову можливість долучатися до благодійності. Колектив Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» дякує всім, хто своїми вкладеннями зробив свято відмінним, за небайдужість та соціальну активність. Адже тільки разом, об’єднавши зусилля, можна зробити багато добрих справ.                     

oksy

Залиште коментар