Техніка у подарунок для геріатричного пансіонату

Зустріч з мешканцями та колективом Луцького геріатричного пансіонату відбулася напередодні свята Миколая. Про проблеми та потреби закладу розповів директор Станіслав Оліферович. Він подякував представникам благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» за постійну підтримку і допомогу. 

«Це перший фонд, який діє в Луцьку і надав таку допомогу. Так, у минулому році ми здійснили ремонт душової кімнати на другому поверсі вартістю 30 000 гривень, передплачували по 100 примірників місцевих газет, закупили необхідні засоби особистої гігієни для мешканців. І у 2014 році ми будемо отримувати місцеві газети від «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк». Добре, що є ще такі меценати і спонсори, які надають реальну допомогу. І сьогодні для мешканців нашого геріатричного пансіонату закупили 5 холодильників. Я дуже вдячний і сподіваюсь, що і надалі народний депутат Ігор Палиця буде допомагати», – звернувся до присутніх Станіслав Оліферович. 

Заступник голови правління благодійного фонду Ірина Констанкевич подякувала директору пансіонату за те, що опікується мешканцями: «Ігор Петрович Палиця надає допомогу у відповідь на ті звернення, які приходять на фонд від адміністрації вашого закладу. Тому дякую за те, що дбаєте про пансіонат і ми знаємо про проблеми, які потрібно вирішувати спільно. Хай ця техніка, подарована майже у переддень свята Миколая трішки полегшить ваш побут. Бажаю усім з нагоди свят добра, радості, кожен день хай Бог дає сили, щоб вам було комфортно, затишно, спокійно, мирно». 
Під час зустрічі мешканці Луцького геріатричного пансіонату подякували за  допомогу храму, який знаходиться у їхньому закладі. Чашу для причастя – такий подарунок отримав від благодійників храм святих Косми і Даміана. 

Варто зазначити, що у Луцькому геріатричному пансіонаті проживає 175 лучан. Переважно це одинокі люди, в яких немає рідних та близьких. 

Redaktor

Залиште коментар