Тренінг “Формування соціального іміджу: від персонального до організаційного”

В рамках багаторічного партнерства Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та Українського форуму благодійників у Луцьку відбудеться масштабна тематична подія.

16 травня о 13.00-16.20 у конференц-залі, приміщенні «Директорії (Винниченка, 26), відомий тренер у сфері благодійності та соціального іміджу, сертифікований консультант ILDS, модератор, кандидат політиних наук Руслан Бахтирєв проведе тренінг на тему: “Формування соціального іміджу: від персонального до організаційного”.

Під час заходу, який відбудеться у формі двох сесій, планують розглянути наступні аспекти:

Сесія 1: Імідж і його складові. Роль благодійних організацій в іміджевій політиці соціально активної особистості, організації та бізнесу.

Сесія 2. Інструментарій благодійних організацій у побудові іміджу: від персонального до організаційного.

Тих, кому небайдужа окреслена тематика, організатори запрошують побачити реальні свідчення сили благодійності напередодні тренінгу – під час відкриття фотовиставки Українського форуму благодійників “Благодійність крізь призму об’єктива” у Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки (вул. Шопена, 11, 3 поверх) о 12.00.

Взяти участь у тренінгу запрошені благодійні організації Волині та громадські організації-партнери Фонду «Тільки разом».

logo2

oksy

Залиште коментар