Творчий конкурс проектів скульптури Кості Шишку: результати і роботи

29 травня 2013 року рішенням спільного засідання благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» та громадської художньої ради у складі Костя Борисюка, Юрія Лінніченка, Зої Навроцької, Надії Федорук, Євгена Ходаківського, Віктора Чухрая та Богдана Ясинського було оголошено закритий конкурс на створення проекту скульптури відомому луцькому поетові і художнику Костю Шишку. На конкурс надійшли роботи авторів: Володимира Шолудька (м.Київ),  Миколи Кумановського та Михайла Шумського (композиція з двох скульптур, м.Луцьк), Ірини Дацюк (м.Луцьк) та Володимира Стасюка (поза конкурсом, м.Рівне). На розгляд громадської художньої ради були представлені чотири проекти, зашифровані згідно з правилами проведення конкурсу. На спільному засіданні громадської художньої ради та представників «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк», що відбулось 12 вересня 2013 року було прийняте рішення:  

  
1. Визнати конкурс таким, що відбувся.


2. Не призначати першої премії у зв’язку з тим, що робота, яка б повністю відповідала високим художньо-мистецьким вимогам, відсутня.  Другу премію призначити роботі №3 (автор Володимир Шолудько), оскільки вона найбільше відповідає мистецьким вимогам і вимогам подачі роботи на конкурс.

Третю премію призначити роботі №2 (автори Микола Кумановський та Михайло Шумський) за композицію з двох скульптур – Костя Шишка і Олександра Валенти.

  
3. Виплатити грошові винагороди авторам робіт: Володимиру Шолудько, Миколі Кумановському, Михайлу Шумському та Володимиру Стасюку. Благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» дякує всім, хто підтримав ідею і взяв участь у конкурсі на створення проекту скульптури поета і художника Костя Шишка.

Redaktor

Залиште коментар