У центрі Луцька змагалися скороходи з трьох країн

Понад чотири десятки скороходів з України, Білорусі та Молдови взяли участь у щорічному турнірі зі спортивної ходьби. 14-ті міжнародні змагання «Луцька десятка» відбулися 30 червня у центрі Луцька. Генеральний спонсор – Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
Дистанція змагань пролягала головним проспектом міста – проспектом Волі на відрізку від вулиці Шопена до Театрального майдану, – повідомляє ІА “Волинські новини”.  Змагалися 44 спортсмени з Волині, різних регіонів України, Білорусі та Молдови. Найсильніші скороходи нашої держави та сусідніх країн змагалися на дистанції 10 кілометрів (чоловіки та жінки) та п’ять кілометрів (юніорки та юніори).
Щорічні змагання «Луцька десятка» уславлені тим, що виховали цілу плеяду спортсменів, які гідно представляли Україну на змаганнях європейського, світового та олімпійського рівня.
Заступник голови Волинської облради, голова регіонального відділення Національного олімпійського комітету у Волинській області Роман Карпюк привітав учасників змагань від імені голови Волиньради Ігоря Палиці та голови Національного олімпійського комітету Сергія Бубки. Він відзначив, що пишається тим, що волинська земля виховала багатьох переможців кубку Європи та кубку світу. Так, він привітав волинського спортсмена Івана Банзерука з виконанням олімпійського нормативу та побажав йому медалей на олімпійських іграх. Всіх учасників змагань він закликав яскраво мріяти, аби їхні мрії збувалися.

Майстер спорту України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України, суддя національної категорії Володимир Яловик, привітавши учасників турніру на волинській землі, побажав їм хороших результатів.

Учасникам, переможцям та призерам змагань вручав подарунки від спонсора – Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», представник Фонду Дмитро Піддубний. Зокрема, пам’ятні нагороди отримали представники білоруської та молдовської команд. Від регіонального відділення національного олімпійського комітету нагороду отримав тренер Любешівської ДЮСШ, вихованці якої цьогоріч під час різних змагань отримали вже десять медалей, Олені Борисюк. Від імені оргкомітету змагань посвідчення майстра спорту України з легкої атлетики вручили Іллі Білику.

На дистанції п’ять кілометрів серед юніорок найшвидшою стала представниця Білорусі Анна Зубкова з результатом 22 хвилини 56,28 секунди, другою до фінішу прийшла вихованка Любешівської ДЮСШ Дарина Касьян, третьою – також представниця Любешівської ДЮСШ Валерія Шоломіцька.

Серед юніорів на дистанції п’ять кілометрів першим став Ігор Гончаренко з Сумщини, другим – представник Житомирської області Олександр Мицик, третім – представник товариства «Колос» з міста суми Микола Рущак.

Перемогу на дистанції 10 кілометрів серед жінок здобула волинянка з Любешівської ДЮСШ Марія Філюк, другою фінішувала представниця білоруської команди Анна Терлюкевич, третє місце посіла Олена Собчук з товариства «Спартак» ДЮСШ №3 Луцької міськради.

Серед чоловіків дистанцію у 10 кілометрів першим прийшов Віктор Шумік (ФСТ «Спартак» Школи вищої спортивної майстерності Волині), другим – представник команди Білорусі Володимир Колесник, третім – Іван Банзерук (ШВСМ Волині).

tilkyrazom

Залиште коментар