У дітлахів села Комарове – новий майданчик

На подвір’ї дитсадка, що в селі Комарове Маневицького району, справжнє свято – для місцевої малечі тут відкривають новенький ігровий майданчик. Проект вдалося втілити в життя завдяки спільній ініціативі місцевої громади, Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та підприємства «Баффало».

«Сьогодні ми зібралися з гарного приводу, адже спільними зусиллями відкриваємо цей дитячий майданчик. Це добрий початок хороших справ, які ми зможемо зреалізувати у вашому селі, бо тільки разом зможемо досягти бажаного», – наголосила Ірина Констанкевич.

Опісля, народний депутат побувала у дитячому садочку, який без перебільшення можна назвати чи не найкращим у районі. Завідуюча садочка Наталія Якимчук розповіла, що їх заклад збудований зовсім нещодавно і вкрай необхідний для села, адже демографічна ситуація щороку покращується.

Комарівський сільський голова Сергій Ліщук зауважив, що садочок збудували, а грошей на дитячий майданчик не вистачило, тому батьки місцевої малечі неабияк вдячні фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за суттєву підтримку.

Оксана

Залиште коментар